Back-end kısmında en çok kullanılan diller

Ömer2

Decapat
Arkadaşlar iyi günler back-end tarafında kullanılan en güçlü dilleri yazabilir misiniz? Ayrıca, kayıt olma, giriş ve çıkış yapma, ajax tablolarını hangi dillerde daha hızlı ve stabil kullanabilceğim dilleri yoruma yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşım Node. JS yi bir fill kullanmış 0 ' dan websitesi hazırlamış biri olarak bildiğiniz stackoverflow tarzı site. Maddiyattan ve o sıralar çalkantılı bir hayatım olduğu için bırakmak zorunda kaldım. Node. JS benim favorimdir herzaman, gel gelelim işin gerçeğine dostum şayet benim web sitem küçük işler yapacak diyorsan tavsiyem kullanacağın dili kafaya takma. Ama ben JavaScript biliyorum diyorsan Node. Js, hız istiyorum ben hız diyorsan GO (golang) daha yazardım da neyse.

Nodejs iyi bir platform Java da iyidir ama benim taysiyem C# öğrenmen ve Asp.Net MVC üzerine gitmendir.Nodejs nin piyasası çok düşüktür türkiyede Java da zorlanacaksındır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı