Backbone Proluege Türkçe yama nasıl kurulur?

Sirius Blackw

Picopat
Makaleler
1
Yer
Kuzey Atlantik
Backbone proluege oynamak istiyordum oyunu Steam'den ücretsiz olanı aldım ve indirdim. 2 tane Türkçe yama buldum biri Türkçe yamacı adlı sitenin fakat mining virüsü çıktı. Kaspersky sağ olsun açmadım. Öteki de gameolugun. Yamayı indirdim kurdum fakat çalışmadı. Yama sadece GOG sürümünde çalışıyormuş. Steam'den aldığım GOG sürümü değil sanırım. Bu GOG sürümünü nereden edinebilirim?

Backbone proluege oynamak istiyordum oyunu Steam'den ücretsiz olanı aldım ve indirdim. 2 tane Türkçe yama buldum biri Türkçe yamacı adlı sitenin fakat mining virüsü çıktı. Kaspersky sağ olsun açmadım. Öteki de gameolugun. Yamayı indirdim kurdum fakat çalışmadı. Yama sadece GOG sürümünde çalışıyormuş. Steam'den aldığım GOG sürümü değil sanırım. Bu GOG sürümünü nereden edinebilirim?

Sadece GOG değil, Game Pass sürümünde de çalışıyor.

Steam, Epic Games gibi dijital oyun servisi.
Evet buldum hocam indirdim şimdi bunda deneyeceğim olur umarım.

Evet buldum hocam indirdim şimdi bunda deneyeceğim olur umarım.

Hocam GOG'dan indirdim oyunu fakat çalışmadı.Exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere attım çalışmadı exe dosyasını açıp oradan kurulum yaptım yine olmadı.

Hocam backbone ile backbone proluege ayrı oyunlarmış backbone içinmiş yama kusura bakmayın :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı