Backroom nedir?

tekken12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar backroom diye bir şey varmış bende tam bilmiyorum tam olarak ne? Gercek mi başka bir boyut mu anlamadım.

Arkadaşlar backroom diye bir şey varmış bende tam bilmiyorum tam olarak ne? Gercek mi başka bir boyut mu anlamadım.
Bir creppypasta diyebiliriz hocam. Yüzbinlerce farklı boyut var ve hepsinde farklı entityler oluyor.

Buraya nasıl giriliyor? Gerçek yani.

Yere düşünce giriliyordu videoda, ama gerçek değil. Sadece internet mem’i.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne alaka hocam Allah aşkına gerçek olabilir mi sizce :D

😄 Ben insanları kaçırıp koyuyorlar sanmistim. D
Evet hocam gerçek girmek içinde lömpen lömpen dansı yapmanız gerekiyor(!)
Şaka bir yana hayır, Herobrine gibi İnternette anlatılan uyduruk hikayelerden biri.Yine de okuması eğlenceli.
Hemen lömpen dansı yapıyorum 😀

The Backrooms'da karakteriniz, garip odalar ve koridorlarla dolu garip bir yere rastlar. Hepsi çok eski ve bayat çünkü uzun zamandır kullanılmamışlar ve yıllardır ziyaretçi de gelmemiş. Backrooms Game'i çevrimiçi kazanmak için, olağanüstü beyin gücünüzü kullanarak bu binadan kaçmanın en hızlı yolunu bulmalısınız.

Backrooms bir creepy pasta. Olay şu. Bir nesne ile çok hızlı bir şekilde etkileşdiğinde(mesela düştüğünde) buraya ışınlanıyorsun. İlk ışınlandığın yer sarı duvar kağıtlı bir yer. Bir çok kat var. Her katta farklı yerler var. Mesela bir kat parti odası,bir kat karanlık bir oda vs. Katların neredeyse tamamında yaratıklar var. Bunların bazıları insancıl. Ama çoğu tehlikeli. Buradan çıkmaz imkansıza yakın. Ama başta dediğim gibi bir creepy pasta. Gerçek değil.

The Backrooms'da karakteriniz, garip odalar ve koridorlarla dolu garip bir yere rastlar. Hepsi çok eski ve bayat çünkü uzun zamandır kullanılmamışlar ve yıllardır ziyaretçi de gelmemiş. Backrooms Game'i çevrimiçi kazanmak için, olağanüstü beyin gücünüzü kullanarak bu binadan kaçmanın en hızlı yolunu bulmalısınız.

Cidden oyun açıklamasınımı yazdın.

Geri
Yukarı