Backtrack 5 R3 USB ile HDD Formatlama

minecraft_fb

Hectopat
Arkadaşlar, sisteme giriş yaparken loggin incorrect deyip duruyordu. Bende kaldırıp yeniden yükleyeyim dedim. İlk olarak win 7'ye girip bilgisayarım+sağ tık ile yönet e girdim. Backtrack'ın yüklü olduğu kısmı biçimlendirdim. Daha sonra pc'yi resetlediğimde grub unda silindiğini anladım. Şimdi sadece live CD ile girebiliyorum. Lütfen bana yardım edin.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar iyice batırdım, ocağınıza düştüm lütfen yardım edin. Yukarıdakilerden sonra eski backtrack'ı silmeden (kaldıramadım) yeni bi tane kurdum ve şifre olayı düzeldi sonra grub u yapim diye win7 başlangıç onarı başlattım sonra kendi PC'yi resetledi ve boot ekranında takılı kaldı(şu tab veya delete ye basın tarzı, anakartın modelini gösteren ekran). Şu anda hardiski çıkarmazsam bilgisayar hiç açılmıyor ve bios'a girmiyor. Sadece backtrack live CD ile PC'yi açabiliyorum. Lütfen acil destek bekliyorum. Herkese iyi çalışmalar. Şimdiden teşekkürler.

------------------------------------------------------------------------------------------------

En azından USB'ye falan backtrack kurup sonra PC'yi o USB'yle açıp HDD'ye format atamaz mıyım?

-------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı