BAD_POOL_CALLER mavi ekran hatası

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
İçinde 1 yeni, 6 tanesi bu ayın 14'ünde karşıma çıkan mavi ekran hataları var. En önemli olanı, bugün olan mavi ekrandır.

CPU-Z kaldır.
MSI Afterburner kaldır.
Ağ sürücünü güncelle.

MSI Afterburner kaldırdım, fakat bir sorun var şimdi de overclock buga girdi, kendi ayarlarına döndüremiyorum.
CPU-Z kaldır.
MSI Afterburner kaldır.
Ağ sürücünü güncelle.

MSI Afterburner'i geri yükleyip ayarları geri almaya çalıştım, ama nafile olmuyor :(

1618583206061.png

Ada'ya ek olarak: Netlimiter varsa kaldırın.
GPU sürücünüzü de güncelleyin. CPU-Z kullanma kaldır, CCleaner kullan.

Hocam, GPU sürücüm son sürüm zaten, ayrıca az önce bilgisayar dondu, sadece mouse hareket ediyor, hiçbir şeye tıklanmıyor klavyede çalışmıyordu.

1618585291887.png

Sistemi yeniden başlattım, sabahtan beri bu çökmelerle uğraşıyorum, daha dün sapa sağlamdı.

Ada'ya ek olarak: NetLimiter varsa kaldırın.
GPU sürücünüzü de güncelleyin. CPU-Z kullanma kaldır, CCleaner kullan.

NetLimiter'ı bende gördüm de ne olduğunu anlamadım. Ek olarak bütün dump dosyalarına bakmadım. Sadece son olana baktım. Şimdi diğerlerine bakarım. Ek bir şey var ise söylerim.
Diğer dosyalar ekran kartı sürücüsü hatası. CD-ROM var mı bilgisayarınızda? İçinde disk varsa çıkartın. Ve klavye fare harici bütün USB bağlantılarını bir süre çıkartın ve USB port sürücülerinizi güncelleyin. @MustafaİRen

Son düzenleme:
Netlimiter'ı bende gördüm de ne olduğunu anlamadım. Ek olarak bütün dump dosyalarına bakmadım. Sadece son olana baktım. Şimdi diğerlerine bakarım. Ek bir şey var ise söylerim.
Diğer dosyalar ekran kartı sürücüsü hatası. CD-ROM var mı bilgisayarınızda? İçinde disk varsa çıkartın. Ve klavye fare harici bütün USB bağlantılarını bir süre çıkartın ve USB port sürücülerinizi güncelleyin. @MustafaİRen

Kendi yaptığım bir USB portu var, onu kullanıyorum, onu takmadan önce bu sorunlar yoktu, yanlış biyere leğim yapmış olabilir miyim?

Olabilir. O USB portta olan aygıtınızı çıkartın.

Hocam bir video çektim, onu atacağım birazdan, fakat çok boşluğuma geldi küfür etmişim videoda, o kısmı sansürleyipte atacağım, neden sansür var diye sormayınız 😂 🥲 😁
@The G.O.A.T

1618588015398.png

4K, çekim yaptım hocam, Technopat için değer 😍
@The G.O.A.T
Buyurun hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam, GPU sürücüm son sürüm zaten, ayrıca az önce bilgisayar dondu, sadece mouse hareket ediyor, hiçbir şeye tıklanmıyor klavyede çalışmıyordu.
DDU kullanıp günceli yükleyin diyorum. O tür USB cihazlar bilinçsizce yapılırsa mavi ekranlara yol açar. İnternet için dediğin ne ise ondan kaynaklanıyor.

Geri
Yukarı