"Badelemek" ne demek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Müslümanların eş cinselliğe kötü baktığını sanırdım, meğer yaşatıyorlarmış.

Hocam konu dışı ama nereden duydunuz böyle kelimeyi?

Diamond temanın bir videosunda.

Son düzenleme:
İçine cin kaçmış kişilerden cini çıkarmak için şeyhin yaptığı kolonoskopi işlemine denir.

Dinden önce de vardı, dinlerle birlikte arttı.
Hele osmanlı dönemini bir araştırın ki araştıracağınızı sanmıyorum 2 tane video bırakayım.
1. video
2.video

Hadi 18 değil de senin hatırına 12 olayım.
Bak araştır tarihi, haberlere bak ne değiştirdi benim yaşım?:)
Benim dediğim şey ile alakasız cevap verip kendini cevap verdim sayman, öncelikle benim sana yönellitiğim eleştirinin altında kaldığını kabul etmek ile beraber kurduğun karşı cümlenin amatörce ve alakasız olması ne derece bilgisiz olduğunu kanıtlıyor sevgili dostum. Bir dahaki sefere bilgin olmayan konularda haddini aşan ithamlarda bulunmaman; benim gibi kibarca cevap vermeyecek insanların önünde küçük düşmeni engelleyecektir. Saygılarla. Meseleye gelince,
Diyorum ki sana bir grubun yaptığını dinin kendisine yönlendirme, diyorsun ki şununla beraber daha da arttı. Bre cahil bana eşcinselliğe yönlendiren 1 tanr ayet veya hadis göster. Diyorsun ki osmanlı ile daha da arttı. Osmanlınım böyle bir politikası var mı bari? Biraz gururun varsa Osmanlının böyle bir politikası olduğuna dair 1 tane yazılı kaynak atarsın. Hadi beni tekrar etkileyecek kadar gururun varsa etiketinle beraber eşcinselliği emreden bir tane ayet veya hadis getir. Okuma anlama zorluğun mu var anlamıyorum ki ben. Diyorum ki bir grubun (Bir topluluğun) yaptığı davranışı yönlendirme, sen bana yine benim dediğimi destekleyen kendini tekrar eden bir argüman sunuyorsun.

Müslümanların eş cinselliğe kötü baktığını sanırdım, meğer yaşatıyorlarmış.
Müslüman kelimesinin anlamı,

İslamlığı benimsemiş, İslam dininden olan (kimse).
dinine bağlı, İslamlığın kurallarına uygun davranan (kimse).
Hadi İslamım eşcinselliğe hoş baktığı bir kaynak at, palavranın arkasınsaysan tabii.

Son düzenleme:
Hadi İslam'ım eşcinselliğe hoş baktığı bir kaynak at, palavranın arkasınsaysan tabii.

İslam eş cinselliğe hoş bakıyor demediğim halde demişim gibi söylemen.
osmanlıda da eş cinsellik var tarikatlarda da var ben bunlarla dalga geçiyorum bunlar Müslüman adamlar ve eş cinseller.

Diyorum ki sana bir grubun yaptığını dinin kendisine yönlendirme, diyorsun ki şununla beraber daha da arttı. Bre cahil bana eşcinselliğe yönlendiren 1 tanr ayet veya hadis göster. Diyorsun ki osmanlı ile daha da arttı. Osmanlınım böyle bir politikası var mı bari? Biraz gururun varsa.

siz olayı yanlış yerinizden anlamışsınız bütün Müslüman'lara eş cinsel dediğimi falan dile getirmişsiniz bunu da sizin cahilliğinize veriyorum
Kuran eş cinselliğe yönlendiriyor dediğimi falan nereden çıkarttınız? Kuran yönlendiriyor demedim hadi dediğim yeri etiketleyin de görelim:)
Ben ilk zamandan Osmanlıya hatta şimdi ki tarikatlarda dahil eş cinseller var dedim bu dediğimin arkasındayım ki bunların bile hepsi eş cinsel değil.
Bütün Müslüman'lar eş cinsel demediğim halde üstünüze alınmışsınız.

Demediğim şeyleri söylemişim gibi yazıp saçmalamışsınız.

Son düzenleme:
Tacizin, yumuşatılmış söylemdir.

Yani açık açık taciz, tecavüz yada benzeri anlama gelir.

Tacizin, yumuşatılmış söylemdir.

Yani açık açık taciz, tecavüz ya da benzeri anlama gelir.

Böyle şeylerin tarikatlarda yüzyıllardır olması ne kadar da üzücü:)
Ayrıca bu konu tarikatlar üstüne ben tarikatlardan bahsediyorum, neden üstünüze alındınız @er2grul bey?
Yoksa şeyh falansınız da rütbe mi arttırıyorsunuz?😂😂😂😂😂😂😂
Ayrıca son yazdığım mesaja "gülme emojisi" atmıştınız onu düzenledim tekrar okuyun da bu mesaja dislike atın anlayayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı