Bademcik ağrısı ve ateşe ne iyi gelir?

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
Dunden beri cok atesim ve bademcigim agriyor bunlari gecirmek icin ne yapabiliriz? (hastaneye git diyecekler taksiler calismiyor ve arabamiz vesaire yok keşke gidebilsek. 1 serum veya 1 igneyle bu dertten kurtulsak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsan çok bademcik iltihabı yaşadım en iyi gelen şeylerden birisi bol bol su içmek bir de daha önce kullanıp olumlu sonuç aldıysan antibiyotikler bayağı iyi geliyor

Ihlamur, nane limon, bitki çayları içmek en iyisi. Hiç yoktan biraz da olsa dinleniyorsun. Rahatlama hissi veriyor.

Sadece yutkunurkenmi yoksa devamlı bir ağrımı var devamlı ise bilmem ama yutkunurken ise bademcik iltihabı olmuş olabilir gidip telefonun ışığıyla boğazına aynadan bakabilirsin sağ ve sol taraflarda boğazına doğru beyaz noktalar veya kırmızı şişlik varsa Yüksek ihtimalle bademcik iltihabın vardır

Sadece yutkunurkenmi yoksa devamlı bir ağrımı var devamlı ise bilmem ama yutkunurken ise bademcik iltihabı olmuş olabilir gidip telefonun ışığıyla boğazına aynadan bakabilirsin sağ ve sol taraflarda boğazına doğru beyaz noktalar veya kırmızı şişlik varsa yüksek ihtimalle bademcik iltihabın vardır.

Yutkunurken ve konusmada zorlaniyorum.
Ambulans çağırıp gidin hastaneye.

Söverler ve bademcigim agriyor dersem kapatirlar.

Geri
Yukarı