Bademcik ameliyatı tehlikeli mi?

Yılda sayısız hasta oluyorum klasik bademcik ağrısı ateş bir şey yiyeme 1 haftadır onca antibiyotik atıyorum işlemiyor bile bıktım artık doktorlar bademciği aldırın diyorlar internette baktım çok tehlikeli diyorlar alanlarda aşırı mutsuz kanama falan oluyormuş bir tane çocuk aldırmış hayattan soğumuş gibi konuşamıyor dondurma falan yiyormuş 1 ay katı yemek yiyemiyormusuz.

Yılda sayısız hasta oluyorum klasik bademcik ağrısı ateş bir şey yiyeme 1 haftadır onca antibiyotik atıyorum işlemiyor bile bıktım artık doktorlar bademciği aldırın diyorlar internette baktım çok tehlikeli diyorlar alanlarda aşırı mutsuz kanama falan oluyormuş bir tane çocuk aldırmış hayattan soğumuş gibi konuşamıyor dondurma falan yiyormuş 1 ay katı yemek yiyemiyormusuz.

Abartmışlar ben küçükken aldırdım şimdi gayet memnunum tabii ki acısı oluyor belirli bir süre dondurma hikayeside doğru bol bol yedirmeye çalışıyorlar ama o acı ve ruh haliyle yemek istemiyorsun.

Benim kız kardeşim aldırdı. Birkaç gün dondurma yesin dediler. Aradan 5-6 gün geçtikten sonra kebap söyledik. Bir ay falan biraz abartı gibi. Ayrıca tehlikeli falan olduğunu da ben düşünmüyorum. Benim anne panik atak hastası. Hayatta aldırtmazdı kız kardeşimin bademciklerini yoksa. Yine de doktordan doktora, hastadan hastaya fark olabilir.

Benim kız kardeşim aldırdı. Birkaç gün dondurma yesin dediler. Aradan 5-6 gün geçtikten sonra kebap söyledik. Bir ay falan biraz abartı gibi. Ayrıca tehlikeli falan olduğunu da ben düşünmüyorum. Benim anne panikatak hastası. Hayatta aldırtmazdı kız kardeşimin bademciklerini yoksa. Yine de doktordan doktora, hastadan hastaya fark olabilir.

Çok korkuyorum. Muhtemelen bu ameliyata girmem.

2009 yılından beri bademciklerimde sorun yaşıyorum. Ameliyat olmadım.

Ben bebeklikten beri.

Geri
Yukarı