Bağımlılık yapan mobil oyun önerisi

Tek sorun online oluyor galiba. Bedrock ve MCPE oyuncuları aynı sunuculara girebiliyor diye biliyorum. Bedrock bilgisayar sürümü, MCPE mobil sürüm. Eğer bilgisayarda oynayan birine denk gelirsen PvP'de yenmek zor olabilir. Fakat aynı sunuculara girebildikleri %100 doğru mu bilmiyorum.

Tek sorun online oluyor galiba. Bedrock ve MCPE oyuncuları aynı sunuculara girebiliyor diye biliyorum. Bedrock bilgisayar sürümü, MCPE mobil sürüm. Eğer bilgisayarda oynayan birine denk gelirsen PvP'de yenmek zor olabilir. Fakat aynı sunuculara girebildikleri %100 doğru mu bilmiyorum.
Evet aynı sunucuya girebiliyorlar ve bilgisayar ve Pocket Edition sürümü PS
Xbox Nintendo vb bütün platformlarla oynanılabilir.

Way of retribution ve belki PC creator.

Brawl Stars ve Clash Royale önermem. Kısaca P2W oyun önermem. Ancak mobilde maalesef P2W olmayan oyun bulmak çok zor. Offline olarak Shadow Fight 2 öneririm. Para yatırmadan oyunu bitirmek daha üzün sürüyor ama daha eğlenceli oluyor. Online olmadığı için P2W olması pek de önemli değil zaten.

Shadow fight 2.
Seneler önce hileli bir şekilde bitirdim şimdi 18 TL'ye Special Edition aldım ve oynuyorum.
Not:Hileye gerek yok. Ücretsiz versiyonda oyunu 5-6 ayda bitirirsiniz ama benim aldığım paralı versiyonda üstüne düşerseniz 3 haftaya biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı