Bağımlılık Yapan Müzik (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu açmayı düşündüm ama sağolsun moderatörler rastgele banlıyordu. Tekrar Özür dilerim zamanınızı aldım.

Benim kıl olduğum kişiler sokakta bağıranlardır. Paylaşma amacım eğlenmekti. Kim nasıl anlıyorsa artık. Biliyorsunuz ki AOG' da dalga konusu. Oradan esinlendim diyim.

Ben Urfa' da oturuyorum. Burası da kürtlerin içinde bir yer. Bir sürü arkadaşım var kürt olarak. Davamız, bölmek isteyenlerle.

Sizin gibi adamlara bu ülkenin ihtiyacı var. @er36po sizin gibiler az biliyorsunuz.

Elbet doğuda yaşayan ve kürtler bizi destekliyordur. Herkesi ayırmıyorum.

Bu arada hayranlık değil bu. O kişi bizi aydınlatan biriydi. Davamız bu bizim.

Sokakta bağıranlarla (onları gaza getirenlerle, panzerlerle arabaları yakan polislerele) ilgili bir şeyler yazacaktım fakat Technopat'ta bu tür şeylere yer yok. Zaten Tecnopat'ı sevmem en iyi yönü de bu.

Bunlar konu dışı yorumlar, yazmak istemezdim fakat öyle gerekti.:(

Son düzenleme:
Konu açmayı düşündüm ama sağolsun moderatörler rastgele banlıyordu. Tekrar Özür dilerim zamanınızı aldım.
Ben yinede seni rapor etmekten geri kalmayacağım.

Benim kıl olduğum kişiler sokakta bağıranlardır. Paylaşma amacım eğlenmekti. Kim nasıl anlıyorsa artık. Biliyorsunuz ki AOG' da dalga konusu. Oradan esinlendim diyim.

Ben Urfa' da oturuyorum. Burası da kürtlerin içinde bir yer. Bir sürü arkadaşım var kürt olarak. Davamız, bölmek isteyenlerle.

Sizin gibi adamlara bu ülkenin ihtiyacı var. @er36po sizin gibiler az biliyorsunuz.

Elbet doğuda yaşayan ve kürtler bizi destekliyordur. Herkesi ayırmıyorum.

Bu arada hayranlık değil bu. O kişi bizi aydınlatan biriydi. Davamız bu bizim.
Bende Gaziantepliyim kardeşim hemşeri sayılırız :)

Mikail silebiliyorsan sil hesabımı. Yada süresiz banla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı