Bağımlılık yapan oyun tavsiyesi

AC Odyssey olabilir. Genelde oynayan kişiler saatlerini gömüyor ve gömmeye devam ediyor. Açık dünya hikaye oyunudur. RPG özellikler de vardır. Oyunun haritası çok geniş olmakla birlikte mekansal tasarımlar ve atmosfer iyi yapılmış bu yüzden sırf dolaşmak için bile oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca görevleri yapsanız bile sadece uzun soluklu bir oyundur. AC oyunlarına ön yargılı olsanız bile deneyin bence zira diğer oyunlardan farklı bu.

Evet çok övgüler duydum AC Odyssey hakkında bir ara şans vereceğim.

Saatlerini gömebileceğin oyunlar;
1. RDR 2.
2. football Manager (24 Kasım'da 21 çıkıyor)
3. Skyrim.
4. Fallout New Vegas.

RDR2 şu an yüklü ilk 2-3 saatindeyim açıp oynayasım gelmediği için oynamıyorum ama ileride açılacak diyorlar devam edeceğim.

Evet çok övgüler duydum AC Odyssey hakkında bir ara şans vereceğim.

RDR2 şu an yüklü ilk 2-3 saatindeyim açıp oynayasım gelmediği için oynamıyorum ama ileride açılacak diyorlar devam edeceğim.
RDR 2 ağır ve gerçekçi bir oyun olduğu için hızlı oyun sevenler çok sevmez. Ana hikayesi mükemmel, online oyunları da güzeldir. Ana karaktere bağlanıyorsunuz.

Ağız tadınızı biliyorsanız Skyrim başlayın derim. Oyundan ufak bi sıkılınca, modlamaya başlarsınız. Oynadığınızın üç katını da modlarla geçirirsiniz. :D

SatisFactory öneriyorum. Başka bir konuda uzunca yazmıştım o yüzden buraya alıntı olarak bırakıyorum. Üşendim :D

Bende yeni sistem toplayınca oyunlardan soğumuştum bir süre ama bu oyun bağlamıştı beni.

SatisFactory denemeni tavsiye ederim. 200 saat civarı oynadım. Oyun hoşuna gitti mi rüyalarına girecek kadar kendisine bağlıyor seni :D

Oyunun temel mantığı bu ;
Yeni keşfedilmiş bir gezegene FICSIT isimli şirket tarafından bir çalışan olarak gönderiliyorsun. Şirket sana bu gezegene inen üçüncü kişi olduğunu söylüyor ama haritayı keşfettikçe gerçeği öğreniyorsun. Amacın gezegende bulunan bütün kaynakları sömürmek. FICSIT şirketi senden bu gezegendeki kaynakları kullanarak bazı ürünler yapmanı istiyor. Şirketin istediği bu ürünleri uzayda yörüngede durmakta olan FICSIT şirketi ana gemisine uzay asansörü aracılığı ile gönderiyorsun. Şirketin istediği her siparişi tamamlayıp yolladığında şirket sana yeni teknolojiler ve ekipmanlar sağlıyor. Sende bu yeni teknolojileri ve ekipmanları kullanarak daha büyük ve karmaşık fabrikalar kurup yeni kaynaklar keşfederek daha fazla sömürüyorsun.

Oyuna ait bazı fragman videoları;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendi fabrikama ait birkaç resim;

Eki Görüntüle 719482Eki Görüntüle 719483Eki Görüntüle 719484Eki Görüntüle 719485Eki Görüntüle 719481Eki Görüntüle 719486Eki Görüntüle 719489Eki Görüntüle 719490Eki Görüntüle 719488

Hades önerebilirim.

Eninde sonunda sıkılacaksın ama yaklaşık 100 saate kadar oynanabiliyor, sıkılmadan.
Konusu nedir?

@DracheN

Ölüm Tanrısı Hades'in oğlu Zagreus olarak yer altı dünyasından Olympus tanrılarının yanına, bir nevi yeryüzüne çıkmaya çalışıyoruz. Çıkarken elbette zorluklarla karşılaşıyoruz, ama Olympus tanrıları bize yardım ediyor. Aynı şekilde Hades de işimizi zorlaştırmak için elinden geleni yapıyor. Kısaca böyle, fazlasını anlatmayayım :)

@DracheN

Ölüm Tanrısı Hades'in oğlu Zagreus olarak yer altı dünyasından Olympus tanrılarının yanına, bir nevi yeryüzüne çıkmaya çalışıyoruz. Çıkarken elbette zorluklarla karşılaşıyoruz, ama Olympus tanrıları bize yardım ediyor. Aynı şekilde Hades de işimizi zorlaştırmak için elinden geleni yapıyor. Kısaca böyle, fazlasını anlatmayayım :)
Hikayesi çok güzel geldi, teşekkür ederim üstadım. :)

Ağız tadınızı biliyorsanız Skyrim başlayın derim. Oyundan ufak bi sıkılınca, modlamaya başlarsınız. Oynadığınızın üç katını da modlarla geçirirsiniz. :D
Skyrime başladım fakat vuruş hissiyatı falan bana çok yapay geldi devam ediyorum bakalım nolcak.

Geri
Yukarı