Bağımlılık yapan oyun tavsiyesi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selam, bayağı bir saat oynayabileceğim bir oyun arıyorum. Mümkünse çok oyunculu olmasını tercih ederim, hikayeli oyunlarla pek aram yok. Roguelike oyunların birçoğunu oynadım, CS:GO, R6S, Rust gibi klasikleşmiş oyunları da oynadım. MMORPG dışında her oyuna açığım. Bir de HOI, Age of Empires dışında mümkünse :D

Bağımlısı olacağın oyun Forza Horizon 4 veya 5 oyunu en keyifli hale getirmenin en ucuz yolu;
Orta halli bir gamepad ve efsane bir playlist bu ikili ile saatlerce oynayabilirsiniz konvoylar vs saymıyorum bile.

Team Fortress 2 olabilir
300 saate yakın sürem var hocam.
Absürt kaçacak ama Town of Salem. Öğrenebilirseniz saatlerce oynarsınız ama iyi seviye İngilizce lazım. TR lobileri boş ve toksik.
Town of Salem'i de arkadaşlarla baya oynamıştık.
Bağımlısı olacağın oyun Forza Horizon 4 veya 5 oyunu en keyifli hale getirmenin en ucuz yolu;
Orta halli bir gamepad ve efsane bir playlist bu ikili ile saatlerce oynayabilirsiniz konvoylar vs saymıyorum bile.
4'ü ve 5'i oynadım hocam Game Pass sağ olsun.
Hocam LoL'ü önermem ama yine de yazıyorum.
LoL'de 1 oyun oynadıktan sonra çok sıkılıyorum hocam oynadım bir süre onu da.

Selam, bayağı bir saat oynayabileceğim bir oyun arıyorum. Mümkünse çok oyunculu olmasını tercih ederim, hikayeli oyunlarla pek aram yok. Roguelike oyunların birçoğunu oynadım, CS:GO, R6S, Rust gibi klasikleşmiş oyunları da oynadım. MMORPG dışında her oyuna açığım. Bir de HOI, Age of Empires dışında mümkünse :D
Rocket League tavsiye ederim. Oyunun alışma sürecinden dolayı ilk başlarda aşırı sinir edecek ama bi 100 saat sonra inanılmaz bir keyif almaya başlayacaksınız. 100 saate kadar her saat daha keyifli geçecek bu arada.

Rocket League tavsiye ederim. İlk başlarda aşırı sinir edecek ama bi 100 saat sonra inanılmaz bir keyif almaya başlayacaksınız. 100 saate kadar her saat daha keyifli geçecek bu arada.
Rocket League'de 200 saatim var şu aralar pek eğlenemiyorum hocam onda da.

Ben arkadaşımın önerisi üzerine aldım korsan oyunu Sea Of Thieves'i deneyebilirsin 840 saati aşmış durumdayım hala'da oynuyorum çok bağımlılık yapıyor dikkat 1 günde 18 20 saat oynadığım bile oldu.

Geri
Yukarı