Bağırsak ağrısı ve koyu renkli sıvı idrar

c4spian

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Yaklaşık yarım saat önce şiddetli bir bağırsak ağrısıyla uyandım ve hâlâ ağrıyor, tuvalete çıktığımda kahverengi bir şekilde işledim kırmızıya kaçan şekilde. Bağırsak ağrım ishal ağrısı gibi arkadaşlar ne oluyor bana? İlk defa başıma geliyor yazacak yer bulamadım bilgisi olan var mı?
Hastaneye gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık yarım saat önce şiddetli bir bağırsak ağrısıyla uyandım ve hâlâ ağrıyor, tuvalete çıktığımda kahverengi bir şekilde işledim kırmızıya kaçan şekilde. Bağırsak ağrım ishal ağrısı gibi arkadaşlar ne oluyor bana? İlk defa başıma geliyor yazacak yer bulamadım bilgisi olan var mı?
Hastaneye gitmeli miyim?

Tabii ki de gitmelisin sorman hata en kötü bakınır bir şey çıkmazsa geri dönersin.

Hastaneye gitmeli miyim?

Bende de olmuştu hasteneye git serum verip tomografi çektirdiler evde geçecek bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı