Bağlantı Hatası

Beyler ben de bugün şifremi girip ana menüye gelebiliyorum fakat Chat sürekli Reconnect oluyor ve bir oyuna girdiğim LoL simgesi gözüküp, Loading ekranı gelmesi gerekirken hata sesi duyuyorum. Fakat ''Alt+Tab'' yapıp hataya bakmaya çalışınca yok oluyor. 1 dakika sonra oyun bitmiş gibi yapıp ''Wait For Stats'' yazıyı çıkıyor. Başka hesapla bile denedim ama bir şey fark etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok, hayır oyuna yeniden tıklayınca ''Skip for Waiting Stats'' diyor, yeniden bir oyuna girmeye çalışınca da zaten başka bir oyundasınız diyor.

Client'ı silip tekrar yükledin, (0'dan Download edip) ve çözüme ulaşamadıysan en son yüklediğin indirdiğin bir şeyler etkiliyor olabilir.

Bilgisayarın tarihini geçmiş bir tarihe al(oyunun çalıştığı) büyük ihtimalle düzelcektir.

Oyundan düşen arkadaşında da aynı şeyi deneyebilirsin.

Çözüm olmazsa tekrar bir hal çaresine bakarız..

Bak şimdi söylüyorum,
Kod:
Başlat - Denetim Masası - Internet seçenekleri - Gelişmiş
tıkla ve
Kod:
TLS 1.0.
diye bir seçenek göreceksin. Onun yanında tik basılı mı değil mi ? onu kontrol et.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı