Bağlantınız Gizli Değil Hatası

SistemDelisi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
-O tarih ve saat ayarlarına baktım ve Proxy olayına baktım. Hepsini denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Hiçbir web sitesine giremiyorum. Ne denediysem olmadı bir yardım edin lütfen.
-En başta Youtube'a falan girebiliyordum. Buraya giremiyorum diye kurcaladım şimdi hiçbir siteye erişim sağlayamıyorum.

13232213231232132.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
"208.67.222.222 | 208.67.220.220" DNS adresini deneyerek bir daha girin.
DNS olayını denemedim de pek faydalı olacağını sanmıyorum.

Google Chrome > Ayarlar > Gelişmiş > "Kendinizi ve cihazınızı tehlikeli sitelerden koruyun" seçeneğini kapatın.
Bunu da denemiştim, etki etmedi.

Sadece Chrome mu sorun çıkarıyor?
Chrome, Explorer ve Edge hepsinde çıkarıyor. Mozilla ve Firefox kursam onlarda da çıkarırdı büyük ihtimal.

-Sorunu şöyle hallettim ilk önce BİOS saatini 4 saat ileri aldım. Baktım öyle oluyor. Ama dedim bu böyle olmaz sonra Anakart güncellemesi yaptım BİOS tan . Tarih ve saati şu anki zamana getirdim geri şu an sorun yok. Anakart güncel olmadığı için böyle bir sorun çıktı. Anakart güncelledikten sonra bir sorun yaşamadım bu hatayı almadım şimdilik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı