Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim aklıma şu geliyor. Bizim sağ tarafın, üstünde bir park var. Muhtemelen bir turist o parayı düşürdü ve uçarak bahçeye geldi.

Arkadaşlar, bahçeye 200 euro düşürmüşler. Bunu nasıl alabilirim?

Kimse almasın diye kedileri sosis karşılığında, başında nöbet tutturuyorum. :D

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 1402004

Not: Komşunun kapısını çaldım ama sanırım evde yok. Bahçe kapısı kilitliydi.

Oklovaya veya bir sopayı alın ucuna sakız yapıştırın en mantıklısı bu olacaktır.

Bence bunu, sahibini aramasına rağmen bulamazsa yapsın. Direkt aldığı gibi kendine harcaması etik değil. Parayı alabilirseniz bir araştırın sahibini falan arayın. Olmadı son çare olarak kendiniz için kullanırsınız. Ayrıca müslümanmısınız bilmiyorum ama ben yanlış hatırlamıyorsam. Kayıp olan bir parayı bulursak, sahibini aramamız gerekiyor. Araştırmadan soruşturmadan kendimiz için almamız günah. Eğer hiç bir şekilde sahibini bulamazsak kendimiz için almak helal diye biliyorum.
Ya hocam allah aşkına ülke sucuklu tost haline gelmiş. Millet tost makinesinin kenarında yanan kaşar parçası kadar kötü durumda. Bırakın alsın.

Bence bunu, sahibini aramasına rağmen bulamazsa yapsın. Direkt aldığı gibi kendine harcaması etik değil. Parayı alabilirseniz bir araştırın sahibini falan arayın. Olmadı son çare olarak kendiniz için kullanırsınız. Ayrıca müslümanmısınız bilmiyorum ama ben yanlış hatırlamıyorsam. Kayıp olan bir parayı bulursak, sahibini aramamız gerekiyor. Araştırmadan soruşturmadan kendimiz için almamız günah. Eğer hiç bir şekilde sahibini bulamazsak kendimiz için almak helal diye biliyorum.
Kimse o kadar şefkatli, munis değil dostum 😕

Hocam bir sopa ve tahta sopa feda edildi. Evde başka sopa cephanesi kalmadı. :D
Hocam vallaha gidin şu bir milyoncuya yerden de taş alın bağlayın bakın saat 9.30 valaha diyorum ypaın şunu elim ayağım titiyoryur
Benim aklıma şu geliyor. Bizim sağ tarafın, üstünde bir park var. Muhtemelen bir turist o parayı düşürdü ve uçarak bahçeye geldi.
Sen de para gibi uç.

İnanırsan başarabilirsin (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı