Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bulunduğunuz kat ile paranın olduğu yer tahmibi kaç metre? Ve kaçıncı kat?

Hocam pek emin değilim karşı duvar kısmının olduğu yer alçak gibi duruyor ama benim balkon biraz daha üstte durduğu için yaklaşık 15 - 20 metre var diye düşünüyorum.

Hocam bir 200 Euro için açıkçası polislik olmak istemem.

Bahçe kapısını tekmeledim apartmanda ki teyze polis çağıracağını söyledi. Herkes ayağa kalktı.
Hocam bence alabilirdiniz ancak çok dikkat çektiniz. Özellikle cüzdandan sonra falan abarttınız. Sopaları bağlamayı biraz daha deneseniz veya düzenek kursanız, en kötü mandal kullansanız da olurdu ama tam gaz devam.

Hocam pek emin değilim karşı duvar kısmının olduğu yer alçak gibi duruyor ama benim balkon biraz daha üstte durduğu için yaklaşık 15 - 20 metre var diye düşünüyorum.
Atlanmaz aga.
Kapı dan vs atlayın.

Ben geleyim ayaklarımdan tutarsınız alınca çekersiniz olur mu?

Hocam kedilerden birisine bir sosis daha verip çarşafa bağlayın, sonra kediyi çarşafla paranın üstüne atın. Sonra kediyi çekin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı