Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer iptal olursa öğrenciler Twitter da hicivden dönüp hemen güzellemelere başlarlar :D
Dünyanın en büyük "R" yapışı olur herhalde. Sen o kadar söv, adamın günahını al sonra "canım bakanım Ziya Selçuk", "seni çok seviyoruz bakanım", "işte öğrencinin halinden anlayan bakan" gibi başlıklar yakındır benden söylemesi...

Not: Ben Ziya Selçuk düşmanı değilim, hatta yaptıklarını beğenen biriyim. Ancak öğrenciler bunun farkında olmadan en ufak yanlış harekette bakanı yerden yere gömüyorlar... Acaba kendileri bu hayatta ne yapmış çok merak ettim? İyi forumlar, saygılar.

Lise sınavlarının yapılmaması işime gelir.
Dünyanın en büyük "R" yapışı olur herhalde. Sen o kadar söv, adamın günahını al sonra "canım bakanım Ziya Selçuk", "seni çok seviyoruz bakanım", "işte öğrencinin halinden anlayan bakan" gibi başlıklar yakındır benden söylemesi...

Not: Ben Ziya Selçuk düşmanı değilim, hatta yaptıklarını beğenen biriyim. Ancak öğrenciler bunun farkında olmadan en ufak yanlış harekette bakanı yerden yere gömüyorlar... Acaba kendileri bu hayatta ne yapmış çok merak ettim? İyi forumlar, saygılar.
İfadeyi "R" yapanlara güldüğüm için attım hocam, yanlış anlaşılmasın.

Bu (mebpersonel) sınavların nisana erteleneceğini, ondan sonra 3 Mayıs'a erteleneceğinin ondan sonra da 24 Mayıs'a erteleneceğini bildi. 1. Dönem için yapılan ertelemeleri de önceden bilmişti, iptal olacak sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı