Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba kendileri bu hayatta ne yapmış çok merak ettim? İyi forumlar, saygılar.

Genel sloganınız bu oluyor. Bir insanı eleştirmek için kendin bir şey yapman mı gerek? Örnek olarak benim bir doktoru eleştirebilmem için doktor mu olmam ya da daha yüksek bir rütbe de mi olmam gerekiyor? Ne saçma bir düşünce.

Ben ilk başta LGS iptal olacak diye anladım ama sanırım yanlış anlamışım. Normal sınavlar mı iptal olacak?

Genel sloganınız bu oluyor. Bir insanı eleştirmek için kendin bir şey yapman mı gerek? Örnek olarak benim bir doktoru eleştirebilmem için doktor mu olmam ya da daha yüksek bir rütbe de mi olmam gerekiyor? Ne saçma bir düşünce.
Ben hayatta bir şey başaran insanlara eleştiri hakkı tanıyorum şahsen. Çünkü kendisi hiçbir şey yapmayıp, bir şeyler yapmaya ve bunun için çabalayan insanlara laf atan ancak kendisi hiçbir şey yapmayan insanlara ayar oluyorum. Bu yüzden bunu söyledim. Eleştiri yapmak çok basit bir konu gibi algılanıyor ülkemizde. Benim hayatta bir şey yapmamış insanlarla zorum yok ama bir yere kadar; "bir şeyler için çabalayan insanlara çamur atmak, sanki o iş çok basitmiş gibi eleştiri" yaptığı zamana kadar. Bunu yapmasalar ben hiçbir şey demem, ama bunu yaptıklarında çok sinir oluyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı