Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam MEB'e belli olmuyor son dakika bir değişiklik olursa kararla ilgili sıkıntı çıkartırlar size bilginize. Kararın ne zaman yayınlanacağına dair bilginiz var mı?
Bugün bile olma ihtimali var ama zor. Bu hafta içinde kesin açıklamak zorundalar.

Arkadaşım değil öncelikle bunu belirtelim. Forum üzerinde tanıştığım ve düşüncelerine saygı duyduğum birisi. Ayrıca değişik triplere girmene gerek yok dostum. Hoşuna gitmediyse takipten çıkabilirsin. Bu kadar mesaj geldiğine göre boş bir konu olabilir mi?

Değişik tirip nedir acaba ?
(Sen kimsin yazdığım için ise o cümleyi kavga manasında söylemedim.)

Değişik tirip nedir acaba ?
(Sen kimsin yazdığım için ise o cümleyi kavga manasında söylemedim.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün bile olma ihtimali var ama zor. Bu hafta içinde kesin açıklamak zorundalar.
Kabine toplantısı normalde her 2 haftada bir yapılıyor. Normalde bu gün olması gerekli ama olacak olsa çoktan başlardı ya da söylemeden yapacaklar diyeceğim de medyanın haberi olurdu. Belki yarın ya da çarşamba yapılabilir.

800K takipçisi olan bir haber kaynağı kafasına göre haber yapar mı?
Kitle için kafasına göre element uyduran dolu haber yeri var belli olmaz hocam.

Kabine toplantısı normalde her 2 haftada bir yapılıyor. Normalde bu gün olması gerekli ama olacak olsa çoktan başlardı ya da söylemeden yapacaklar diyeceğim de medyanın haberi olurdu. Belki yarın ya da çarşamba yapılabilir.

Kitle için kafasına göre element uyduran dolu haber yeri var belli olmaz hocam.
Tamam peki şöyle düşünün. 800K takipçiniz var itibarınızı bir medyacı olarak sırf hit uğruna riske atar mısınız? Genelde salı ve çarşamba günleri oluyor. Olaya normal biri gözüyle değil bir gazeteci gözüyle bakın. Medya sayfası için güven en önemli şeydir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı