Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam peki şöyle düşünün. 800K takipçiniz var itibarınızı bir medyacı olarak sırf hit uğruna riske atar mısınız? Genelde salı ve çarşamba günleri oluyor.
Hocam bir de o kaynakta herhangi bir iptal haberi yok. Sadece bakanlara tweet atıyorlar.

Hocam bir de o kaynakta herhangi bir iptal haberi yok. Sadece bakanlara tweet atıyorlar.
Dikkatli bakın. Ayrıca bir medyacı her zaman ucu açık konuşur genelde. İtibarınızı riske atmamak için kesin konuşmamalısınız.

Hocam bu kamuda haber kimdir
(Cümlelerim yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın kötü bir niyet ile söylemedim @Silinen üye @Gravax06 )
Kamudanhaber daha önce okullara ait ertelenme süreleri ve bazı ekstrem bilgileri daha resmi açıklama gelmeden açıklamış şu ana kadar da güvenilirliğini korumuş bir haber sayfasıdır.

Kamudanhaber daha önce okullara ait ertelenme süreleri ve bazı ekstrem bilgileri daha resmi açıklama gelmeden açıklamış şu ana kadar da güvenilirliğini korumuş bir haber sayfasıdır.
Benim kaynağım bunların yanında Ziya Selçuk gibi kalır. 😉
Hepsi birbirinden çalıyor.

Açıklama bugün haberlerin son kısımlarına doğru canlı olarak açıklancak diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı