Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de kaynak olarak bahsettiğiniz meb personel o gönderisini silmiş. Bir öyle bir böyle demeleri insanda bir şey bilmedikleri hakkında duygu uyandırıyor. Benim açımdan sorun yok sınavlara hazırım zaten de sağlık açısından gitmek istemiyorum.

Bir de kaynak olarak bahsettiğiniz meb personel o gönderisini silmiş. Bir öyle bir böyle demeleri insanda bir şey bilmedikleri hakkında duygu uyandırıyor. Benim açımdan sorun yok sınavlara hazırım zaten de sağlık açısından gitmek istemiyorum.
Hepimiz aynı durumdayız. Eğer dikkatli okuduysanız bende hazır olduğumu belirttim.

MEB personelin gönderisini silme sebebi var. Hem o sayfayı sevmiyorum zaten. Sen güven bana.

Kanka mümkün değil iptal olması, turizm sezonu geliyor iptal olur diyorlar fakat olmayacak, çünkü17 Mayıs'a ertelediklerini söylediklerinde kesin yapılacak gibi konuştu.
Ziya Selçuk'un sağı belli olmaz solu belli olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı