Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam her şeyi geçin not umurunda değil kimsenin. Sağlık olmayınca hiçbir şeyin önemi yok. Kaç tane genetik rahatsızlığı olan öğrenci, veli ve öğretmen var farkında olsalar zaten böyle yorumlar yapmazlar.
Ben de beş önemli kronik rahatsızlığın ikisini taşıyorum. 7-8 bin günlük vaka açıklanırken -ki hiç inandırıcı gelmiyordu- gidip sınav olduk bazı şartlar altında. Sınıfa girdiğimde şok oldum. Yirmi beş kişi olan sınıf nüfusu yirmi beş kişi olarak aynı sınıftaydı. Gidip müdüre neden ayrılmadığımızı, seyrekleştirme programının neden uygulanmadığını sordum. O da sınavlardan sonra hallederiz gibi rahat bir tavır sergiledi. Öğrencinin canını umursayan pek insan yok.

Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok bügün Türkiye cumuhuriyeti devletinde herkesin elinin altında internet var. Bu bir bahane değil.
Konu dışına çıkıyorsunuz. Arkadaşı raporlar mısınız?

Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok bügün Türkiye cumuhuriyeti devletinde herkesin elinin altında internet var. Bu bir bahane değil.
İnternet olmadığından mı bahsettim? Okuduğunuzu anlamakta zorluk çekiyorsunuz sanırım. "öğretmen dersi açmadı" ile "internet yok" sizin nezdinizde aynı mı?

Sana birinin laf anlatmasına gerek yok. Başka konuya gidebilirsin. İnternet falan bahane değil zaten sağlık önemli burada. Senin keyfin için benim veya yakınlarımın ölmesine gerek yok. Konuyu baltalama.

Umurum değil dostum Twitter'da kaç milyonluk başlıklar açıldı. Siz ağlamaya devam edin.
Tebrikler; lise öğrencileri sürüde koyun, sistemde çark olmak yerine haklarını savundu diye onlara ağlamayı uygun gördünüz. Lütfen yarın sabah uyanıp sisteme şükrederek işinize gidin. Liselileri sizin zihniyetinizde insanların düşünmesine gerek yok, kendi haklarımızı savunacak kadar donanımlıyız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı