Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umurum değil dostum Twitter'da kaç milyonluk başlıklar açıldı. Siz ağlamaya devam edin.
Ülke için hiçbir katkısı olmayan, sadece okulu bitirip evinde oturan ve hiçbir bilgisi olmayan bir kişisiniz. Yine sizin gibi birine laf anlatacağım diye ceza yiyeceğim ama sorun yok. Cahil tokatlamak bizde ata sporu. Konuyu daha fazla baltalama.

Arkadaşlar, Kabine Toplantısı 17 Mayıs'ta olacak galiba. Bu demek oluyor ki 100 vaka 2 ölü.
2. Sınavlar Başlasın.
Kanunsal hak eşitsizliğinin üstesinden gelmek için 1. sınavları yaptılar. 2. sınavlara başlarlarsa ve bir yerden patlak verirse geri dönüşü olmaz. Ben kişisel olarak yapılmayacağını düşünüyorum pandemik salgından bağımsız.

Ülke için hiçbir katkısı olmayan, sadece okulu bitirip evinde oturan ve hiçbir bilgisi olmayan bir kişisiniz. Yine sizin gibi birine laf anlatacağım diye ceza yiyeceğim ama sorun yok. Cahil tokatlamak bizde ata sporu. Konuyu daha fazla baltalama.

Sadece okulu bitirip evinde oturan.:) Komikmiş bir daha olmasın.

Sadece okulu bitirip evinde oturan.:) Komikmiş bir daha olmasın.
Konuya saygımdan dolayı cevap yazmayacağım yolunuza bakabilirsiniz. Yorumlarınızdan nasıl birisi olduğunuzu belli ediyorsunuz zaten. Mizah seviyeniz de çok yüksek görünüyor(!).

Konuya saygımdan dolayı cevap yazmayacağım yolunuza bakabilirsiniz. Yorumlarınızdan nasıl birisi olduğunuzu belli ediyorsunuz zaten. Mizah seviyeniz de çok yüksek görünüyor(!).

Ben tartıştığımızı sanıyordum sense mizah yaptığımızı düşünmüşsün şaşırtmadın liseli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı