Steam Bakiye nasıl nakite çevrilir?

AZEMCRY

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam'deki bulunan parayı en kârlı şekilde nasıl nakit paraya çevirebilirim? Mesela CS:GO skin yöntemi var ama en kârlı siteyi falan bilmiyorum. Bana öneride bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Steam'deki bulunan parayı en kârlı şekilde nasıl nakit paraya çevirebilirim? Mesela CS:GO skin yöntemi var ama en kârlı siteyi falan bilmiyorum. Bana öneride bulunabilir misiniz?

Arkadaşın falan verebilir arkadaşlarına sor bizim arkadaşlar bir ara öyle yapmıştı.

Hocam benim kullandığım yöntem şöyle: Skinwallet e giriyorum elimdekini satıyorum parayı çekme kısmında couldtm adlı bir yarı borsa yarı nakit uygulaması var parayı oraya yönlendiriyorum sonrasında uygun bir Bitcoin buluyorum abim in Bitcoin hesabına atıyorum Bitcoin'i orada bozdurup çekiyorum fakat dikkat edin Bitcoin hesabınızın olması lazım eğer aklınıza yattıysa daha fazla yardımcı olabilirim.

Hocam hala bakiyenizi nakite çevirmek istiyor musunuz? Oyun alacağım dilerseniz sizden alayım.

Geri
Yukarı