Bakkal Computer Inc. ve Casper dünyanın en hızlı ekran kartını üretti! (Geyikli konu)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence değil BİLDİĞİN halen var. Çocuğa pc sini soruyorum ekran kartının ve ramin GB miktarını söylüyor. Çoğu herkes onu söylüyor ve ona göre hareket ediyor. Hepsi dayağı hak ediyor. :cool:

Konuda iyi geyik dönmüş :D Ben varya ben, Bakkal marka bilgisayarım ile Crysis 3'ü Ultra'da oynuyorum... :D Hem de 250 FPS ile :D

- - - Güncellendi - - -

Bence değil BİLDİĞİN halen var. Çocuğa pc sini soruyorum ekran kartının ve ramin GB miktarını söylüyor. Çoğu herkes onu söylüyor ve ona göre hareket ediyor. Hepsi dayağı hak ediyor. :cool:

İyiki böyle bir forum var, böyle kişilerle çok sık karşılaşılmıyor :) Zaten öldürüyorlar burada ekran kartın ne sorusuna GB miktarını söyleyeni :D

Arkadaşlar şu teleffuz işini bayağı kasmışsınız. Bu bazı kelimeler dilimizde kalıplaştı artık. Ha ''gigabayt'' ha ''cigabayt'' ikisinden birini söyleyenin yada yazanın ne demek istediğini anlıyor muyuz? Anlıyoruz o zaman sorun yok!!

Kaçımız Microsoft'u ''maykrosoft'' olarak okuyoruz?
Yada kaçımız mp3 çaları ''empithree'' yada ''mepeüç'' olarak okuyoruz/ teleffuz ediyoruz. Çoğumuz ''empiüç'' diyoruz.

Bu kadar kasmayın bence, tamam önünüze bir yabancı çıkar o zaman teleffuzunuzu düzgün yaparsınız. :D

Arkadaşlar şu teleffuz işini bayağı kasmışsınız. Bu bazı kelimeler dilimizde kalıplaştı artık. Ha ''gigabayt'' ha ''cigabayt'' ikisinden birini söyleyenin yada yazanın ne demek istediğini anlıyor muyuz? Anlıyoruz o zaman sorun yok!!

Kaçımız Microsoft'u ''maykrosoft'' olarak okuyoruz?
Yada kaçımız mp3 çaları ''empithree'' yada ''mepeüç'' olarak okuyoruz/ teleffuz ediyoruz. Çoğumuz ''empiüç'' diyoruz.

Bu kadar kasmayın bence, tamam önünüze bir yabancı çıkar o zaman teleffuzunuzu düzgün yaparsınız. :D
Ben hep "Mikrosoft" demişimdir, aynı şekilde "Korsair", "Envidia", "AMD", "EmEsAy". Karşımdaki anlıyor mu anlıyor, yazdığım şey düzgün olduğu sürece bir sıkıntı yok; İngilizce öğrenmiş bir şekilde fırlamıyoruz anamızın karnından. :D :D

Gigabyte yazıldığını ben de biliyorum ama espiri olsun diye bakkal ağzıyla yazdım. Sonuçta güldük mü, güldük :)

Ben hep "Mikrosoft" demişimdir, aynı şekilde "Korsair", "Envidia", "AMD", "EmEsAy". Karşımdaki anlıyor mu anlıyor, yazdığım şey düzgün olduğu sürece bir sıkıntı yok; İngilizce öğrenmiş bir şekilde fırlamıyoruz anamızın karnından. :D :D

Sen iyimişsin gene. :D Ben Mikrofost. Nividiaa :D amede. :D mesei . :D Abi varya eskiden hepsini saçma sapan okuyordum. :D Tabi AMD nasıl okunuyor acaba halen bilmiyorum. :D ve halen korsair. :D Bu okuma işi zor yav. :D

"Eyemdi" diye biliyorum. Harfleri İngilizce bilsen yetiyor aslında.

ey bi si di iy es for. :D Haaa ezberletmişlerdi bunu bize. :D Ona göre okuyalım o zaman. :D Ama kimse saphhire nasıl okunuyor bilmiyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı