Bakkalın en iyi kart diye nVidia GT 430'u satmaya çalışması

ASOSYALZEBANİ

Kilopat
Yer
kırklareli
Daha fazla  
Bizim berber var ekran kartı alacakmış aramızda şöyle diyolog geçti
  • Berber:Ben yeni ekran kartı alacağım. Şurdaki bilgisayarcıya sordum en iyi ekran kartı bu dedi. Acaba nasıl bir kart olduğunu sorabilirmisin ekran kartı gt430'mu öyle birşey.
  • Ben:Abi o kart o kadar iyi değil giriş seviyesi bir kart.
  • Berber:Ama 2 gb'miş
  • Ben:Ekran kartında gb önemli değil. Bunlar sırf ekran kartını satmaları için böyle söylüyorlar
  • Berber:Bi gidip sorabilirmisin
  • Ben:Tamam gidip soracağım.
  • Neyse kafayı kazıttıktan sonra pasaja gittim dükkandan içeri girdim sordum bu ekran kartı nasıl diye(nasıl olduğunu bende biliyorum bakalım nasıl tepki verecek)
  • Ben: Selamın aleyküm
  • Satıcı:Aleyküm selam.
  • Ben:Abi bu ekran kartı nasıl?
  • Satıcı:Çok iyi kart 2 gb öyle özellikli böyle özellikli ( sanırsın uzay gemisi :p )
Tabi benimde yaşım küçük olduğu için bilmiyorum sanıyor. Neyse bu bana sordu sence nasıl kart bende kötü kart diyemedim ayıp olur sonuçta ben r9 280 alacağım dedim. Adam sordu o amd'mi nvidia'mı onu bile bilmiyor. Dedim amd neyse ben çıktım dükkandan geldim eve. Sizinde böyle anılarınız varmı. Recep abi vardır böyle anıların aşinasın sen bu tür bakkallarla. :D (Ben: Selamın .. diye başladım çünkü böyle işaret çıkıyordu :() @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı