Baktığım monitörlere sürekli kötü yorum geliyor

Beyin yıkama falan yok. Sana doğru olanı söylüyor millet. Düşük bütçe BenQ monitör ne işinize yarayacak?
Eğer yatıp kalıp FPS oynuyorsan ve BenQ istiyorsan BenQ Zowie XL2546K Monitör buyur. Bunu alırsın ve farkı hissedersin. Senin baktığın 3-5K'lık monitörlerde bir iş yok.
O paralara sana F/P IPS öneririz. Tepkime süreleri de aynı.

Hocam benim bütçem öyle faza degil ama ne zaman bir monitör sorsam kötülüyorsunuz (sadece senin hakkında deniyorum) piyasada düzgün monitör yok mu anlamadım. Monitörlerden memnun olan yok mu hiç anlamadım herkesin monitörü kötümü onu merak ediyorum.

Hocam benim bütçem öyle faza degil ama ne zaman bir monitör sorsam kötülüyorsunuz (sadece senin hakkında deniyorum) piyasada düzgün monitör yok mu anlamadım. Monitörlerden memnun olan yok mu hiç anlamadım herkesin monitörü kötümü onu merak ediyorum.

Her monitörün kendince bir eksi yanı var. Bu kötülemek değil. Teknik bilgisi olanlar seni bilgilendirmek amaçlı alma der. 2023'e gireceğiz "bu bütçelerde TN panel alınmaz"demek mesela doğru bir laf. Bunu saatlerce tartışmaya gerek yok. He sen gider alırsın ve memnun kalırsın orası bu kimseyi bağlamaz. Sıf bu yüzden zaten kimse yorum yapmıyor. Fakat öneri isteyen insanlara doğru öneride bulunmak lazım. Diğer türlü konu açmanın bir mantığı yok.

Geri
Yukarı