Balayı için otel tavsiyesi

Mehmettk

Picopat
Merhaba arkadaşlar,

25 Ekim'de evleniyorum. 26EKIM-1KASIM için balayımızı yapacağım bir yer arıyorum. Yurt içi olacak mecburen. Fiyat aralığı 10K ya kadar çıkabilirim. Özel havuzlu istiyorum aslında ama kafama uygun bulamadım. Varsa önerilerinizi bekliyorum.

Bölgede istediğiniz özellikleri yazarsanız ona göre önerenler olur diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Villa kiralayın daha iyi. Otel korona sürecinde kötü oluyor. Jakuzili ve ışıklı havuzlu bir villada balayı yapmak çok zevkli olur. Şahsen benzer bir villada ailecek kaldık. Gece su sıcak oluyor. Gece girip şarap bardağımdaki vişne suyumu yudumlarken denize karşı son ses müzik dinlemek falan... Anlatılmaz yaşanır.

Mutluluklar dilerim.
Villacim.com güvenilir bir site.
Oradan daha önce Antalya Kemer'den villa kiralamıştık ailecek.

Balayı daireleri vs. de var.
Bir bakın derim.
Bütçeniz de o siteye göre çok iyi.

Villasepeti.com öneririm hizmetleri gayet iyi.

Villa kiralayın daha iyi. Otel korona sürecinde kötü oluyor. Jakuzili ve ışıklı havuzlu bir villada balayı yapmak çok zevkli olur. Şahsen benzer bir villada ailecek kaldık. Gece su sıcak oluyor. Gece girip şarap bardağımdaki vişne suyumu yudumlarken son ses müzik dinlemek falan... Anlatılmaz yaşanır.

Villa benim de aklımda fakat araç olmadıgı icin yemek sorun olur. Sonucta balayındayız villa da yemekle ugrasmak istemeyiz.

Geri
Yukarı