Balık restoranında hangi saatler daha yoğun olur?

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Yazın balık restoranında çalışacağım. 12 saat olacak 10-10 11-11 12-12 şeklinde 3 farklı mesai saati seçme şansım var. Hangisinde daha yoğun iş yaparım hangisinde daha rahat olur? Vaktim olursa sabah spora da gitmeye çalışacağım daha az yoğun olursa işime gelir.

Yazın balık restoranında çalışacağım. 12 saat olacak 10-10 11-11 12-12 şeklinde 3 farklı mesai saati seçme şansım var. Hangisinde daha yoğun iş yaparım hangisinde daha rahat olur? Vaktim olursa sabah spora da gitmeye çalışacağım daha az yoğun olursa işime gelir.

Konudan alakasız ne kadar maaş verecekler ve kaç yaşındasınız?

Ama aralarından 10-10 hiç değilse sabah saatlerinde gittiğinde otururusun.

10 10 seç. Hem kapanış yapmazsın. Hep sabah az iş olur. Hemde işin patlak verdiği zamanda çeker gidersin. Kahrını diğer elemanlar çeker.

Konudan alakasız ne kadar maaş verecekler ve kaç yaşındasınız?

Ama aralarından 10-10 hiç değilse sabah saatlerinde gittiğinde otururusun.

Yaş 20 maaş konusunda net hatırlamıyorum ama asgariden fazlaya tekabül ediyor diye biliyorum.

Akşam 10'dan sonra da yoğun olur mu? Bir de benim spor salonu 8'de açılıyor spordan gitsem sizce çok zorlar mı?

Yaş 20 maaş konusunda net hatırlamıyorum ama asgariden fazlaya tekabül ediyor diye biliyorum.

İyi güzel, işiniz hayırlı olsun. 10-10 tercih edin. Bu arada yaşadığınız şehir neresi?

Akşam 10'dan sonra da yoğun olur mu? Bir de benim spor salonu 8'de açılıyor spordan gitsem sizce çok zorlar mı?

Hem 12 saat iş hem de spor bayağı zorlar.

3-5 gün sonra işe bitik halsiz bir şekilde gitmeye başlarsınız.

İyi güzel, işiniz hayırlı olsun. 10-10 tercih edin. Bu arada yaşadığınız şehir neresi?

Hem 12 saat iş hem de spor bayağı zorlar.

3-5 gün sonra işe bitik halsiz bir şekilde gitmeye başlarsınız.

Bursa - Mudanya. Balıkçılar bayağı yoğun. Sporu deneyeyim olmazsa ara vereceğiz mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı