Balık yağı veya hapının faydasını gören var mı?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Eczaneye gidip oradakilerle görüşmeyi düşünüyorum ama direkt kullananlar varsa onlardan bilgi almak daha iyi olur. Bugüne kadar balık yağı veya hapı kullanıp faydasını gören var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Daha önce bir doktora sormuştuk gerek olmadığını söylemişti. Ayrıca ürünlerin kimyasal yani fabrikasyon ürün olduğu için bu tarz ürünler yerine doğal ürünleri tüketmenin daha iyi olacağını söylemişti. Eczacıların tarafsız bilgi vereceklerini sanmıyorum. Sonuçta onlar satıcı. Hiçbir satıcı ürününü kötülemez.

Eczaneye gidip oradakilerle görüşmeyi düşünüyorum ama direkt kullananlar varsa onlardan bilgi almak daha iyi olur. Bugüne kadar balık yağı veya hapı kullanıp faydasını gören var mı?
Faydasını hisstettiğimi hatırlamıyorum, belki de hissettim. 1 yıldır falan içmiyorum. Bu arada şu ürünü almanızı tavsiye ederim, tadı gerçekten rahatsız etmiyor ve mide bulandırmıyor. Rengim sarı iken falan kekik suyu ve bal da müthiş işe yarıyor gerçekten. Ek olarak "propolis" vitamin balık yağından çok daha zengin diye biliyorum.

Eczacıların tarafsız bilgi vereceklerini sanmıyorum. Sonuçta onlar satıcı. Hiçbir satıcı ürününü kötülemez.
Bende aynı şeyi düşündüğüm için kullanmış olan kişilere sormak daha mantıklı geldi.
Ben sene başından beri kullanıyorum hafıza olarak etkili ben faydasını gördüm, bir ara bıraktım ancak hafif unutkanlık başladığında tekrar başladım halen kullanıyorum.
Kullanmadan önce dikkat dağınıklığı gibi durumun var mıydı ve kullandıktan sonra bu dikkat dağınıklığına etkisi oldu mu?
Günaşırı balık tüketmiyorsanız faydası var.
Yok gün aşırı tüketmiyorum. Zaten sadece kış aylarında düzgünce tüketebiliyoruz. Yaz aylarında tüketemiyoruz.
Kral, balık yağındansa cevizde tüketebilirsin.
Ceviz tüketmek, balığın açığını kapatabilir mi?

Geri
Yukarı