Balkondan düşen kedinin çenesi kırıldı

Arkadaşlar, kedim balkondan düştü. Götürdük baktırmaya çenesi kırılmış. Ne kadar zamanda düzelir ve beslenmesi falan nasıl olacak?

Arkadaşlar bilen birisi yok mu emoji atıyor herkes.
@LOTR Manyağı
Baktırmaya götürdük derken? Veterinere götürmediniz mi kırık çeneye müdahale edilmedi mi hocam? Veterinerin bu bilgileri size vermiş olması lazım. Ben görmeden ne diyebilirim ki size.

Dostum burada veteriner bile olsa kediyi görmeden tedavi etmeden ne zaman iyileşir bilemez. Çünkü yaşını bilmiyoruz, beslenmesini bilmiyoruz, kırığın durumunu bilmiyoruz, kedinin kilosunu boyunu posunu bilmiyoruz, kaç mt yüksekten düştü başka nereleri yaralandı bilmiyoruz. Ya alt tarafı aşı dediğin şeyin bile her kediye etkisi başka oluyor, hatta bir aşıda baygın gibi kalan kedi 2. aşıdan hiç etkilenmiyor. Yani sizinle aynı şeyi yaşayan kedinin biri 2 ayda iyileşir biri 1 ayda iyileşir sizinki 1.5 ayda iyileşir bilemeyiz yani kedinin gücüne kuvvetine beslenmesine vs. bir ton şeye bağlı bu.

Arkadaşlar, kedim balkondan düştü. Götürdük baktırmaya çenesi kırılmış. Ne kadar zamanda düzelir ve beslenmesi falan nasıl olacak?

Arkadaşlar bilen birisi yokmu emoji atıyor herkez.
@LOTR Manyağı
Bakalım ileride karnına bıçak saplansa acile gitmek yerine karnıma bıçak saplandı ne yapmalıyım diye Technopat Sosyal'e konu açan görecek miyiz 😄

Arkadaşlar bilen birisi yok mu emoji atıyor herkes.
@LOTR Manyağı

Süt alıp ağızına şırıngayla verin. İnek sütü kullanmayın ishal oluyorlar, pet shoptan falan gidip bebek kedi maması alın.

Geri
Yukarı