Ban yemekten korkutuğum için artık konu açamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

susamcocuk

Centipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise
Merhabalar arkadaşlar, artık konu açamıyorum çünkü her konu açtığım zaman bir küçük bir hata yüzünden 1 hafta 1 ay gibi uzun süreler ban yiyorum ve bu olaydan bıktım. Çok küçük yazım hataları yüzünden 1 ay gibi yeme durumları var. Kurallar bu kadar sert olaması lazım diye düşünüyorum ve gerçekten soğudum Technopat'tan.
Belki yine ban yiyeceğim bu konu yüzünden neyse peki sizin düşünceleriniz nedir bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
@dogant hocam dikkat edin bu metinde de yazım yanlışı var. 😁
Ban yemek istemiyorsan dikkat seviyeni easy’den Very High’a çekmelisin, yoksa ardı arkası kesilmez banların. 😁

Bende fark ettim ama yazmak istemedim. Belki biraz daha dikkatli olsa ban yemeyebilir.

Yazım yanlışı yapmamalı, yazım denetimini kullanmalı, kötü söz söylememeli, Technopat'a kötü şeyler yapmamalı, beğeni kasmak için başlıklar/mesajlar açmamalı, vb.

Bende senin gibiydim. İlk başlarda sürekli ceza yerdim ve biraz şikayet ederdim. Ama zaman geçtikçe kendimi geliştirdim ve artık daha az ceza yiyorum ve daha az yazım hatası yapıyorum. Tabi halen ceza yediğim oluyor.

Ama çözemediğim şey senin cezaların niye bu kadar uzun? 1 Hafta için aynı hatadan 10 defa falan yapman gerek diye biliyorum.

Benim de uyarılarım var, yasadışı paylaşım ve yazım kuralları sorunu, bende böyle yanlışlar yapardım ama düzelttim :)

Uyarı falan alınca niye bu kadar dert ediyorsunuz aklım ermiyor. Hayır yani uyarı yedin diyelim, ne kaybettin? Sürekli açılıyor şöyle konular, neden bu kadar önemsiyorsunuz arkadaşım :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı