Bana iftira atıldı ve ne yapacağımı bilmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa yeter burda yardıma ihtiyacım olduğu için konu açtım niye yalan söyleyeyim. OFFF. Ve ayrıca neden mesaj yazmıyım. Kafa dağıtıcam diye sosyale giriyorum senin gibi mahluklar çıkıp sinirimi bozuyor.Sayfa 17 de yazdım dalga mı geçiyorsun ta**ak mı? Sana ne? yazarım yazmam bu seni ilgilendirmez. of of. Senin gibi geri kafalılar olduğu sürece...

Çok mu anormal bişe yazmam.

Kanıtlamak için napıyım a*!!!! Yalan makinesine bağlıyım a*!!!!
Öncelikle özür diliyorum 17. Sayfadaki mesajanı görmemiştim sonradan görüp fark ettiysen mesajımı değiştirdim. Fakat sizin bana verdiğiniz tepki hiç hoş değil ama bu benim dediğimin doğruluğunu gösterir. Konuyu açmışın 17 sayfa mesaj yazılmış sen kopya vermediğin için olayın olduğu söylüyorsun. Bunu başta yazman gerekirdi bize gerekli bilgilendirmeyi yapmadan sana yardımcı olmamızı beklemeyeceksin o zaman. Önce yazıp değiştirdiğim için dalga geçtiğimi söylemişsin bu konuda bana bişey demeye hakkın bulunmuyor 17 sayfa mesaj okuyup sana yardımcı olmak için mesaj yazıyorum fakat senin yapmadığın bilgilendirme içim burada harekete uğruyorum.

Yorumların 10 sayfasını okudum hala bitmedi yoruldum, o yüzden fikrimi söyliyeyim. Ben de bir okulda psikolojik danışman ve rehber öğretmenim.
1-Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir cinsel istismar ve taciz konularında kadın ve erkekte süreç farklı işler. Örnek olarak bir erkeğin kadına küfretmesiyle bir kadının erkeğe küfretmesi aynı şey değildir. O yüzden erkekler zan altındaysa suçsuzluğunu ispatlamak için uğraşması gerekiyor.
2-Buraya yazdıklarını doğru olduğunu farzediyorum. Disiplin kurulu toplandığında ceza alman hem çok kolay bir açıdan da çok zor. Bir sürü evrak kürek işleri var.
3-Ailem dahil kimse bana inanmıyor diyorsun. Tersinin olmasını dilerdim ama hayat böyle bazan yalnızız. Ama böyle diye de her şeyi kabul edecek halin yok baban arkanda durmuyorsa kendin dik duracaksın.
4-Bu taciz maciz konuları hassas. @Mr Meraklı nın önerisi çok doğru. Başına bir şey gelirse en doğru seçenek yargı. Yalnız yargıyı kullacaksan haklı olduğundan emin ol 😆 Suçun varsa kendi kendinin kalemini kırarsın.
5- Arkadaşlarınla ya da öğretmenlerinle bu konuyu konuşurken Eğer ceza alırsan yargıyı kullanacağını belirt. Belirt derken tehdit eder gibi konuş demiyorum bak sadece bu hakkını kullanacağını herkes bilsin.
6-Konuyu buraya yazmışsın herkes elinden geldiğince yardımcı oluyor ancak doğru yerde değilsin. Senin burda değil eğitim sitelerinde olman lazım. Örneğin okuldan atılma cezası aldın kaç gün içinde itiraz hakkın var ? Elimde ses kaydı var diyorsun, ses kaydı hangi durumlarda kanıttır değildir? Gibi gibi bir sürü şey. Yönetmelikleri iyi araştır haklarını iyi öğren, kimse yanımda değil diye kabullenme her şeyi. Okuman gereken yönetmelik ÖDDK yönetmeliği, hatmet uzun bir şey değil zaten.
7. Yeni nesil çok iyi. Şu anki neslin geçtiği sınavlar mini ales gibi, alese girenler bilir 😄 Umutluyum o yüzden seviyorum bu nesli.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Şimdi güzel kardeşim konuyu basından sonuna kadar okudum ancak "bakmak" mevzusunu anlamadım. Kızlar sizi neden şikayet ediyorlar ? Şu mevzuyu bi anlarsam uzun uzun yazıp kafandaki soru işaretlerini yanıtlamaya çalışacağım. Hatta bi ufak özet geçersen kaçırdığım anlamadığım bi yer olabilir diye daha iyi olur.

Öncelikle özür diliyorum 17. Sayfadaki mesajanı görmemiştim sonradan görüp fark ettiysen mesajımı değiştirdim. Fakat sizin bana verdiğiniz tepki hiç hoş değil ama bu benim dediğimin doğruluğunu gösterir. Konuyu açmışın 17 sayfa mesaj yazılmış sen kopya vermediğin için olayın olduğu söylüyorsun. Bunu başta yazman gerekirdi bize gerekli bilgilendirmeyi yapmadan sana yardımcı olmamızı beklemeyeceksin o zaman. Önce yazıp değiştirdiğim için dalga geçtiğimi söylemişsin bu konuda bana bişey demeye hakkın bulunmuyor 17 sayfa mesaj okuyup sana yardımcı olmak için mesaj yazıyorum fakat senin yapmadığın bilgilendirme içim burada harekete uğruyorum.
Yaa konuyu okumuyor musun? Mesajın başında ne yazmışım. Üff ama

Şimdi güzel kardeşim konuyu basından sonuna kadar okudum ancak "bakmak" mevzusunu anlamadım. Kızlar sizi neden şikayet ediyorlar ? Şu mevzuyu bi anlarsam uzun uzun yazıp kafandaki soru işaretlerini yanıtlamaya çalışacağım. Hatta bi ufak özet geçersen kaçırdığım anlamadığım bi yer olabilir diye daha iyi olur.
Ben senin için cevaplayayım bana yaptığı gibi sana da hakaret etmesin kızlara kopya vermemesinden dolayı olmuş fakat sorun hala çözülmemiş. Kızlar işin peşini bırakmıyormuş.

Olay şu;
Sınıfta ki bazı kızlar erkeklerin onlara cinsel yerlerine baktıkları ve cinsel hareketler yaptıkları gerekçesiyle hocaya şikayet ediyor. Ben kimseye pek karışmayan bir insanım fakat adım listede en başta.

Arkadaşım konuyu okudum. Böyle yapılan yorumlara ters cevap verecekseniz ya yardım etmemizi beklemeyin yada biraz kafanızı dağıtıp geri gelin.
Yorum yapmanı istemiyorum o zaman belli ki anlamadın olayı.
Moderatörler lütfen konuyu kapatabilir miyiz? Şöyle mesajlar geldikçe iyice sinirleniyorum.

Yorum yapmanı istemiyorum o zaman belli ki anlamadın olayı.

Dostum konuya çok fazla mesaj geldiği ben yazana kadar sen yeni bir bilgi yapmışsın ve bende bunu doğal olarak kaçırmışım bunun için senden özür diledim fakat bana hakarette bulunmaya devam ettin. Bu konuya yorum yapma demek gibi bir hakkın bulunmuyor burada sana güzel bir dille yardımcı olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum konuya çok fazla mesaj geldiği ben yazana kadar sen yeni bir bilgi yapmışsın ve bende bunu doğal olarak kaçırmışım bunun için senden özür diledim fakat bana hakarette bulunmaya devam ettin. Bu konuya yorum yapma demek gibi bir hakkın bulunmuyor burada sana güzel bir dille yardımcı olmak istiyorum.

Senin şahsına yoönelik bir küfür etmedim. Ama konuya saçma sapan yorumlar yazarak iyice moralimi bozmaya hakkınız yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı