Bandicam siyah ekran hatası

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Merhaba. Ben az önce bir oyun kaydı yaptım. Masaüstünde iken kayıtta hiçbir sorun yoktu fakat oyuna girip kaydı yapıp kaydı izlemeye geçtiğimde ekranda saliselik ama aşırı derecede fazla siyah ekran gelip gidiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben az önce bir oyun kaydı yaptım. Masaüstünde iken kayıtta hiçbir sorun yoktu fakat oyuna girip kaydı yapıp kaydı izlemeye geçtiğimde ekranda saliselik ama aşırı derecede fazla siyah ekran gelip gidiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bandicam ile oyun kaydını oyun modunda alman gerekiyor.

OBS kullan butün yayacılar kullanıyor sade ve parafalan istemiyor.

OBS daha detaylı ama kolay, bedava ve güvenilir.

OBS kullan butün yayacılar kullanıyor sade ve parafalan istemiyor.

OBS evet gayet güzel fakat çok fazla kastırıyor bilgisayarımı kayıtı izlerken daha doğrusu kayıtı kastırıyor nedenini bilmiyorum Bandicam'da öyle bir sorun görmedim o yüzden Bandicam kullanıyorum yoksa tabii ki OBS kullanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    24,6 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı