Banggood kargo 70 TL olmasına rağmen ücretsiz yazıyor

biladeren

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben Banggood'dan RK61 adlı klavyeyi satın aldım. Turkey Direct mail için +70 TL verdim ama detaylara bastığımda ücretsiz kargo yazıyor, 70 TL sigorta tarifesi yazıyor. Ve gönderildi yazmasına rağmen teslimatı onaylayın yazıyor tıklamam mı gerekiyor? Ve ben turkey Direct maili seçmişken böyle olması yanlış değil mi? Yardımcı olabilirseniz telefondan Türkçe olarak screenshot gönderebilirim. Ve bu sigorta vergi çıkarsa onu iade etmek için olan sigorta mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-20_231145.png
    resim_2021-10-20_231145.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 61
  • resim_2021-10-20_231652.png
    resim_2021-10-20_231652.png
    12 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Turkey Direct maili seçersen gümrük gibi vergileri siteden ödersin ama Air parce seçersen kargo parası ücretsiz olur ama vergilerle uğraşmak zorunda kalırsın.(bu arada air parcel seçilmiş kargo yolu ondandır iptal edip canlı destek kısmından paranı iade isteyip tekrar sipariş edebilirsin bende yaşamıştım bu durumu)

Turkey Direct maili seçersen gümrük gibi vergileri siteden ödersin ama Air parce seçersen kargo parası ücretsiz olur ama vergilerle uğraşmak zorunda kalırsın.(bu arada air parcel seçilmiş kargo yolu ondandır iptal edip canlı destek kısmından paranı iade isteyip tekrar sipariş edebilirsin bende yaşamıştım bu durumu)
Ama 13-14 saat gibi bir süre geçti alalı ve kargoya da hemen verildi gece saattede yapamam şimdi sabah falan yapabilir miyim?
Ve az önce de denedim turkey direct mail seçmeme rağmen kendisi ücretsiz kargoya çeviriyor otomatik
dostum iade yerinde fotoğraf gibi şeyler istiyor elime gelmeden nasıl iade edebilirim aramam mı gerekiyor?
@ZeroTw02 kankam lütfen yardımcı ol

Son düzenleme:
Ama 13-14 saat gibi bir süre geçti alalı ve kargoya da hemen verildi gece saattede yapamam şimdi sabah falan yapabilir miyim?
Ve az önce de denedim turkey Direct mail seçmeme rağmen kendisi ücretsiz kargoya çeviriyor otomatik.

Dostum iade yerinde fotoğraf gibi şeyler istiyor elime gelmeden nasıl iade edebilirim aramam mı gerekiyor?
@ZeroTw02 kankam lütfen yardımcı ol.

Eğer kargoya çıktıysa gelmesini beklemek zorundasın geldikten sonra beklediğim gibi değildi der iade edersin.

Geri
Yukarı