Banggood üzerinden alınan ürün alındıktan sonra stokta yok yazıyor

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Kargoya bile verilmedi işleniyor aşamasında hala şu şekilde görünüyor tarihi geçti hala hareket yok.

D125C647-699C-49BB-AF7D-72BA7CF1D0A6.jpeg

Ne yapmalıyım? Çok güzel bir indirime aldım her şey dahil şekilde o yüzden iade de etmek istemiyorum. Daha önce yaşamış biri var mı ne yapmalıyız böyle durumlarda?

Hocam şuan kendim almak istediğimde sepetime ekleyebiliyorum. Stokta olmasa bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum. Bence sıkıntı olmaz.

Düzeltme: Ürün sepetimde ön sipariş olarak gözüküyor stoklara geldiğinde direkt gönderirler büyük ihtimalle.

Hocam şu an kendim almak istediğimde sepetime ekleyebiliyorum. Stokta olmasa bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum. Bence sıkıntı olmaz.

Düzeltme: Ürün sepetimde ön sipariş olarak gözüküyor stoklara geldiğinde direkt gönderirler büyük ihtimalle.

Tahmini ne kadar sürer bir bilgin var mıdır?
Aynı ürünün brown Switch lisi vardı oda tükenmiş ama artık aşınmıyor o. Madem ön sipariş neden sadece red satın alabiliyoruz çok saçma değil mi? Yardımın için teşekkürler 🙏

Tahmini ne kadar sürer bir bilgin var mıdır?
Aynı ürünün brown Switch lisi vardı oda tükenmiş ama artık aşınmıyor o. Madem ön sipariş neden sadece red satın alabiliyoruz çok saçma değil mi? Yardımın için teşekkürler 🙏
O konuda hiç bilgim yok fakat bangood desteğinin iyi olduğunu duymuştum oraya sorarsan yardımcı olacaklardır.

O konuda hiç bilgim yok fakat bangood desteğinin iyi olduğunu duymuştum oraya sorarsan yardımcı olacaklardır.

Denedinde hep otomatik boş cevaplar veren bota atıyor o cevap veremiyor canlı desteğe basıyorum gene bota atıyor bende uğraşmadım.

Son durum ne hocam bende de aynısını diyor.

Yok hocam hiç oyalanmayın gelmiyor 2 ay geçti gelmedi bende Amazon'dan fiyatı biraz acıta acıta aldım 10 günde geldi. Banggood yüzünden o kadar zaman kaybetmenin lüzumu yok o sırada her gün 10TL dilenseniz diğer sitelerdeki fiyat farkını aşarsınız rahat rahat 😂

Yok hocam hiç oyalanmayın gelmiyor 2 ay geçti gelmedi bende Amazon'dan fiyatı biraz acıta acıta aldım 10 günde geldi. Banggood yüzünden o kadar zaman kaybetmenin lüzumu yok o sırada her gün 10TL dilenseniz diğer sitelerdeki fiyat farkını aşarsınız rahat rahat 😂

Hocam ama fiyat farkı çok var GamaKay MK61 Banggood'da 1300TL Amazon'da 2500TL.

Hocam ama fiyat farkı çok var GamaKay MK61 Banggood'da 1300TL Amazon'da 2500TL.

Hocam bende Anne Pro 2 Banggood'dan 1600 TL'ye aldım gelmedi 2-3 ay sonra iptal ettim Amazon'dan 2300-2400'e aldım yani fiyat farkı çok fakat 1600 TL verip hiçbir şey alamamak mı üstüne para ekleyip eline geçirmek mi daha mantıklı? (şu an baktım hala gelmemiş hatta ürün kaldırılmış mağzadan) kısacası hiçbir zaman gelemeyedebilir kalıyorsun öyle ortada paran boşlukta emin ol bir anlamı yok eğer geleceksede şanstır. Anladığım kadarıyla önceden çıkan Custom klavyelerin stokları yenilenmiyor emin değilim tabii. (tam hatırlamıyorum fakat 2100'e de almış olabilirim her neyse sonuçta fiyat farkı evet çok ama yapacak bir şey yok kendimizi kandırmayalım bizim sevdiğimiz tip klavyeler Türkiye'de yok olamazda zaten tuşlar değişiyor çok çirkin oluyor ve istediğiniz şekilde özgür olamıyorsunuz)

Yeni konular

Geri
Yukarı