Banggood ve GamaKay klavye mağduru olmayın

Trespasser

Decapat
Daha fazla  
Banggoodan 2. kez klavye alışverişi yaptım ve 2. kez mağdur oldum arkadaşlar.
İlk klavye siparişimde Blitzwolf BW-KB1 sipariş etmiştim ve klavyenin space tuşunda kendi yazılımından dahi asla değiştiremediğiniz şiddetli bir yeşil ışık vardı sattım kurtuldum güzel bir klavye alacağım umuduyla GamaKay MK68'i seçtim ve o ne ola klavyeden ışık olsun veya olmasın sinek vızıltısına benzer bir ses geliyor.( high pitched noise denilen şey kulak çınlaması gibi ).
Hem Banggood'a yazdım hem GamaKay Support'a yazdım Banggood kanıt kanıt diye ağladı kanıtı attım duyamıyoruz diye yalan söylediler, GamaKay ise direkt suçu Banggood'a salladı.
Çin'den klavye alıp riske girmeyin!
Sorunun videosunu buraya bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavyeden ses nasıl çıkar ki, çok garip. Ben şahsen Çin alışveriş sitelerinden asla bir şey almam, önermem de.
Işte bazı Türk youtuberlarin gazina geldik indirim koduyla bilmem neyle. Butik adam bu deyip tam güvendik ama ne yapalım
Klavyeden ses çıktığını ilk defa duyuyorum. Geçmiş olsun.
Aynı sekilde bende ilk defa böyle bir problem ile karşılaştım.

Bu biraz şansızlık olmuş. Ben alışverişlerimde sıkıntı yaşamadım. Banggood´da bozmuş demekki. Her ürün böyle olacak değil. Siz yine de uğraşın biraz.

Bu biraz şansızlık olmuş. Ben alışverişlerimde sıkıntı yaşamadım. Banggood´da bozmuş demekki. Her ürün böyle olacak değil. Siz yine de uğraşın biraz.
3 Arkadaş daha aynı problemi yaşıyormuş bu klavyede youtube'da gördüm .

Evet maalesef ki @Trespasser hocamın da dediği gibi cihaz ile ilgili böyle bir kronik sorun mevcut. Ben de sorunu yaşayan bahsettiği kişilerden biriyim. Böyle büyük firmalar nasıl kontrolsüz bir şekilde ürünlerini satıyorlar pek anlam veremiyorum açıkçası. Kesinlikle şanssızlık oldu bizim için @Xeonayp hocam. Tabii ki her ürünleri böyle değildir, katılıyorum size. Ben şahsen uğraşıyorum fakat sonuç ne olacak bekleyip göreceğiz.

Evet maalesef ki @Trespasser hocamın da dediği gibi cihaz ile ilgili böyle bir kronik sorun mevcut. Ben de sorunu yaşayan bahsettiği kişilerden biriyim. Böyle büyük firmalar nasıl kontrolsüz bir şekilde ürünlerini satıyorlar pek anlam veremiyorum açıkçası. Kesinlikle şanssızlık oldu bizim için @Xeonayp hocam. Tabii ki her ürünleri böyle değildir, katılıyorum size. Ben şahsen uğraşıyorum fakat sonuç ne olacak bekleyip göreceğiz.
Hocam 400 TRY refund teklif ettiler , kabul ettim . Peşini bırakmayın en az 400 TRY refund almaya çalışın.

Hocam 400 try refund teklif ettiler, kabul ettim. Peşini bırakmayın en az 400 try refund almaya çalışın.

Hocam sizin adınıza sevindim. En azından paranızın bir kısmını bile olsa kurtarabilmişsiniz. Böyle olmasını hiç istemezdim. Bize denk geldi sanırım. Umarım bana da geri ödeme yaparlar. Çünkü önceki günlerde bahsettiğiniz gibi çok sinir bozucu bir ses olmaya başlıyor vakit geçtikçe. Acaba geri ödemeyi Banggood hesabınıza mı yapıyorlar yoksa kartınıza mı yapıyorlar?

Hocam sizin adınıza sevindim. En azından paranızın bir kısmını bile olsa kurtarabilmişsiniz. Böyle olmasını hiç istemezdim. Bize denk geldi sanırım. Umarım bana da geri ödeme yaparlar. Çünkü önceki günlerde bahsettiğiniz gibi çok sinir bozucu bir ses olmaya başlıyor vakit geçtikçe. Acaba geri ödemeyi Banggood hesabınıza mı yapıyorlar yoksa kartınıza mı yapıyorlar?
Kartınıza yapıyorlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı