Çözüldü Banggood'dan alınan ürünün Gümrüğe Takılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Yusuf Ensar Ertan 2 tane mi? Ciddi mi bu. :D Hiç fena olmaz. Evet yeni takip numarası da verdiler. O da son tarihi 31 Aralık gözüküyor şu an. Güncelleme gelmemiş. Lakin anlamadığım kısım var, bu yeni verdikleri takip numarası da 24 Aralık'ta gönderilmeye başlanmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yusuf Ensar Ertan 2 tane mi? Ciddi mi bu. :D Hiç fena olmaz. Evet yeni takip numarası da verdiler. O da son tarihi 31 Aralık gözüküyor şu an. Güncelleme gelmemiş. Lakin anlamadığım kısım var, bu yeni verdikleri takip numarası da 24 Aralık'ta gönderilmeye başlanmış.
2 tane gelirse birini bana verirrsin artık :LOL::LOL:

Aynı dertten bende muzdaribim. Aynı klavyeyi Gearbest üzerinden sipariş verdim. Ben sipariş vereli 35 gün falan oldu.

An itibari ile klavye gelmiş durumda, hatta şuan ondan yazıyorum. Bugün saat 14.30 sularında elimde oldu, çok şükür geldi sonunda. Hayır, ben Banggood'dan almıştım. Zaten başlıkta da yazıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı