Bank of America, Türk lirasına yatırım yapma şartlarını açıkladı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başımızda bu adam olduğu sürece faizin o civarlara çıkması imkansız. Hele de arkadasında faiz günah indirin diyen bi kitle olduğunda.

Başımızda bu adam olduğu sürece faizin o civarlara çıkması imkansız. Hele de arkadasında faiz günah indirin diyen bi kitle olduğunda.
Önümüzde Erdoğanın şimdiden vurgu yapmaya başladığı belediye seçimleri var. Faiz'in 22 Haziran tarihinde %25 seviyesine çıkartılması bekleniyor. Çok da imkansız değil.

Politika faizinden bahsediyorlar. Politika faizini yükseltseler enflasyonda düşecek TL de değer kazanacakta bunlar nas diyor başka bir şey demiyor.
Hafize Gaye Erkan, MB başkanı oldu. Nas'la falan devam edileceğini sanmıyorum ben. Ha politikalar değişir değişmez bilmem ama daha mantıklı argümanlarla yapılır en azından.

Bir an için “yatırım” kelimesini “yaptırım” diye okudum ve ödüm koptu resmen. Zaten bu kadar kırılgan ve sorunlu bir ekonominin üstüne herhangi bir yerden yaptırım gelse sonumuz ne olurdu hayal bile edemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı