Banka hesabı açmak

umitbae

Hectopat
Daha fazla  
Kimliğimde fotoğraf yok ve daha yeni kimliklerden alamadım. Hesap açtırmam gerekiyor, fakat kimliğimde fotoğraf yok. Banka şubeleri bulunduğum yere uzak olduğu için sizlerden yardım istiyorum. Teşekküler.

Yaşınız kaç acaba tam olarak. Fotoğraf olmamasının sebebi yaşınız mı? Eğer durum öyleyse büyük ihtimalle tek başınıza gidip herhangi bir banka hesabı açamazsınız. Veliniz ile gidip açmanız gerekiyor.

Fotoğraf olmamasının sebebi kimliğimin lazım olmaması. Yaşım 18
Yaşınız kaç acaba tam olarak. Fotoğraf olmamasının sebebi yaşınız mı? Eğer durum öyleyse büyük ihtimalle tek başınıza gidip herhangi bir banka hesabı açamazsınız. Veliniz ile gidip açmanız gerekiyor.

Fotoğraf olmamasının sebebi kimliğimin lazım olmaması. Yaşım 18
İsteyeceklerini düşünüyorum. Hem yeni kimliği almış olursunuz hem kimliğinizde fotoğraf olacaktır.

Bence bu sebeple yeni kimliğe başvur bir an önce. Çünkü ilerde devlet şu tarihe kadar dediğinde bir yığılma yaşanacak. Şimdiden kolayca hallet kurtul. 15 dk bile sürmüyor işlem.

Haklısınız kesinlikle. Bu zamana kadar pek uğraşmak istemiyordum fakat artık mecbur oldu gitsem iyi olacak.
Bence bu sebeple yeni kimliğe başvur bir an önce. Çünkü ilerde devlet şu tarihe kadar dediğinde bir yığılma yaşanacak. Şimdiden kolayca hallet kurtul. 15 dk bile sürmüyor işlem.

Haklısınız kesinlikle. Bu zamana kadar pek uğraşmak istemiyordum fakat artık mecbur oldu gitsem iyi olacak.
Devlet dairesinde o kalabalığa, kuyruğa girmeden halledip kurtul bence. Sonra eziyete dönüşecektir eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı