Banka hesabı nasıl açılır?

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar banka hesabı açacagım, şimdi hesabı açtıktan sonra olaylar bu Papara ininal gibi mi işliyor, yoksa her ay bir para ödememiz gerekiyor mu?

Hesabı GameSatış'dan satış yaptığım için açıyorum, ödemeyi sadece banka hesabına alabiliyormuşuz, sonrasında lazım olmayacağı için kapattırabilir miyim?

Herhangi bir kesinti falan olmuyorsa kapattırmaya gerek yok.

Yıllardır VakıfBank kullanıyorum. Hiç kesinti olmadı. Saçma sapan şeyler için de rahatsız edilmiyorum. ATM'sini kolaylıkla buluyorum.

Not: Açılan banka hesapları zaten %90 ihtimalle kapatılmaz. Hiç kullanmazsan bile öylece durur. Akbank vardı benim 2 ay staj maaşı için açmıştım sadece. Ne halde haberim yok mesela.

Herhangi veya istediğiniz bir bankaya giderek gerekli evraklar ile banka hesabı açabilirsiniz. Banka hesabına istediğiniz zaman para yüklersin. Banka hesaplarından kendi istediğin dışında kesinti olmaz.

Yıllardır VakıfBank kullanıyorum. Hiç kesinti olmadı. Saçma sapan şeyler için de rahatsız edilmiyorum. ATM'sini kolaylıkla buluyorum.

Not: Açılan banka hesapları zaten %90 ihtimalle kapatılmaz. Hiç kullanmazsan bile öylece durur. Akbank vardı benim 2 ay staj maaşı için açmıştım sadece. Ne halde haberim yok mesela.

Herhangi veya istediğiniz bir bankaya giderek gerekli evraklar ile banka hesabı açabilirsiniz. Banka hesabına istediğiniz zaman para yüklersin. Banka hesaplarından kendi istediğin dışında kesinti olmaz.

Hocam şimdi aklıma geldi benim bursluluk kartım vardı VakıfBank'tan, bu kartın IBAN'ını istesek buna da aktarım olur mu? Yaşım 17, ortaokuldayken açılmıştı kart hala burs alıyorum.

Hocam şimdi aklıma geldi benim bursluluk kartım vardı VakıfBank'tan, bu kartın IBAN'ını istesek buna da aktarım olur mu? Yaşım 17, ortaokuldayken açılmıştı kart hala burs alıyorum.

VakıfBank şubesine giderek kartınızın hesap numarasını veya IBAN numarasını alın. Tabii ki aktarım olur.

Olur tabii ki. Mobil uygulamasını indirip hesabına giriş yaparsın. Oradan IBAN numaranı görebilirsin.
Ben Euro hesabını daha çok kullanıyorum, memnunum.

Kesinlikle en rahat banka Enpara. Müşteri temsilcisine bağlanmak üç saniyekran kartını evine getirdiklerinde evrakları imzalıyorsun. Sürpriz komisyon EFT havale ücreti yok.

Geri
Yukarı