Banka kartı için banka önerisi

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar, şu an Albaraka'da Troy banka kartım var halihazırda ve hesabımı kapatmak istiyorum. Hiçbir yerde doğru düzgün ATM'si bulunmamakta. Zaman zaman bazı bankalarda kampanyalar oluyor yeni alınan kartlarda geçerli olan. Bildiğiniz güzel bir kampanyaya sahip banka varsa önerilerinizi bekliyorum. Visa, Mastercard, American Express vb. hangisi iyi onu da bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tam olarak bu sırayla: Türkiye İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi ve VakıfBank. Türkiye İş Bankası en avantajlısı. Akbank'ta yeni hesap açıp her ay para getirme sözü verirseniz 1500 TL chip-para kazanıyorsunuz.

Albaraka kartınla PttMatik'lerden ücretsiz işlem yapabilirsin.
O da çok bulunmuyor maalesef hocam. Üniversite kampüsünde her banka var bir onlar yok.

İş Bankası'nda;
1- İşCep'ten İş Bankası Müşterisi Olun Ayrıcalıklardan Yararlanın!
Uygulamadan kart başvurusu yapınca 200 TL kazanılıyormuş.

2- Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası! Pazarama'da geçerli 100 TL var.

Bunların ikisini birlikte kazanabiliyor muyum?

Bankamatik Kartı ile Temassız Ödemelerinize 100 TL MaxiPuan! | Türkiye İş Bankası A.Ş. Bunun gibi kampanyalar her ay yenileniyor mu bir de? İş Bankası güzelmiş. Ben İş Bankası'ndan almaya karar verdim diyelim, VISA, Mastercard seçim olayı nasıl oluyor? Seçebiliyor muyum hangisinin olacağını?
@Tim

Evet, sürekli yenileniyor. Şartları değişebiliyor ama böyle kampanyalar hep oluyor.

Genelde rastgele veriliyor. Özel bir talebiniz olursa istediğiniz kartı vermeye çalışabilirler.

Tamamdır, çok teşekkürler. İş Bankası şu an en cazip geleni. Amazon Prime Day'e denk getirelim bakalım :D

Geri
Yukarı