Banka kartı için banka önerisi

Açıkçası tek bir banka ile sınırlı kalmaktansa işinize yarayacak birkaç bankada hesap açmanızı öneririm. Günlük kullanımda İş Bankası'nın rakibi olmuyor ama Yapı Kredi gibi bankalar da yerine göre avantajlı olabiliyor. Örneğin iki kampanya ile Amazon'da 500 TL harcamaya 90 TL Worldpuan kazanabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Açıkçası tek bir banka ile sınırlı kalmaktansa işinize yarayacak birkaç bankada hesap açmanızı öneririm. Günlük kullanımda İş Bankası'nın rakibi olmuyor ama Yapı Kredi gibi bankalar da yerine göre avantajlı olabiliyor. Örneğin iki kampanya ile Amazon'da 500 TL harcamaya 90 TL Worldpuan kazanabiliyorsunuz.
O hangi kampanya acaba hocam, Yapı Kredi'de mi bulunuyor?

Yapı Kredi genelde hem Amazon hem de e-ticaret kampanyası yapıyor. İkisini birleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi genelde hem Amazon hem de e-ticaret kampanyası yapıyor. İkisini birleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi World ve İş bankası'nda hesap açıyorum o zaman hocam. İlk iş kimlik yenilemek olacak kaybettim diye iptal ettirmiştim, sanırsam onsuz hesap açamıyorum hata veriyor. Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için. Albaraka'yı iptal ettireceğim. ATM'leri kullanabilmem için karta ihtiyacım yok sanırsam, barkod okutarak çekebiliyorumdur heralde. Ben biraz bu işlere yeni yeni girdiğim için şuana kadar hep kartla yürüttüm işlerimi.

O da çok bulunmuyor maalesef hocam. Üniversite kampüsünde her banka var bir onlar yok.

İş Bankası'nda;
1- İşCep'ten İş Bankası Müşterisi Olun Ayrıcalıklardan Yararlanın!
Uygulamadan kart başvurusu yapınca 200 TL kazanılıyormuş.

2- Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası! Pazarama'da geçerli 100 TL var.

Bunların ikisini birlikte kazanabiliyor muyum?

Bankamatik Kartı ile Temassız Ödemelerinize 100 TL MaxiPuan! | Türkiye İş Bankası A.Ş. Bunun gibi kampanyalar her ay yenileniyor mu bir de? İş Bankası güzelmiş. Ben İş Bankası'ndan almaya karar verdim diyelim, VISA, Mastercard seçim olayı nasıl oluyor? Seçebiliyor muyum hangisinin olacağını?
@Tim
25 yaşından gençseniz size Maximum Genç Bankamatik kartı verecekler ve bu kartın bir çok ayrıcalığı var. Her 75TL'lik market alışverişine 10TL gibi. Bu nedenle İş Bankasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Yalnız hesabı şubeden açarsanız Bankamatik kartı istemeyin. Oradaki hazır kartlardan veriyorlar ve onlar Maximum Genç kart olmuyor. Bu durumda da Maximum Genç'e özel kampanyalardan yararlanamıyorsunuz.

25 yaşından gençseniz size Maximum Genç Bankamatik kartı verecekler ve bu kartın birçok ayrıcalığı var. Her 75TL'lik market alışverişine 10TL gibi. Bu nedenle İş Bankasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Yalnız hesabı şubeden açarsanız Bankamatik kartı istemeyin. Oradaki hazır kartlardan veriyorlar ve onlar Maximum Genç kart olmuyor. Bu durumda da Maximum Genç'e özel kampanyalardan yararlanamıyorsunuz.

İş Bankası kartını çıkartıp alışverişlerimde İş Bankası'nı kullanacağım. Yapı Kredi'de ise hesap açacağım ve kampanyalarını kullanacağım internet alışverişlerinde. Yine lazım olursa barkodla ATM'den para çekebiliyorumdur herhalde. Çok teşekkürler.

Akbank'ta da hesap açıp para yatırdığınızda 1500 TL chip-para veriliyor. Bunu da düşünebilirsiniz.

Akbank'ta da hesap açıp para yatırdığınızda 1500 TL chip-para veriliyor. Bunu da düşünebilirsiniz.

Maaşım olmadığı için onu düşünmedim hocam. Tabii ki onun da ayrı kampanyaları vardır ama ilk 2 tane bankaya alışıp sonra diğer yerlere açılırım. Biraz temkinliyim bu konuda yeni olduğumdan :D

12 ay söz olmasa güzel kampanya aslında hocam.

Geri
Yukarı