Banka kartı ile Steam'den oyun nasıl alınır?

• Konuyu başlatan Quazy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 11B

Quazy

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam'den BoaCompra ile alamıyoruz. İndirim bitmeden streets of Rogue almak istedim. Nasıl alabilirim? Diğerleri işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam'den BoaCompra ile alamıyoruz. İndirim bitmeden streets of Rogue almak istedim. Nasıl alabilirim? Diğerleri işe yaramıyor.
Direkt Visa veya Mastercard seçerek almayı deneyin. Bende banka kartı kullanıyorum ödeme konusunda bir sorun yaşamıyorum.

Hocam neden Steam'den direkt almak yerine kod ile uğraşsın?
Bunu anlamak çok zor olmasa gerek. Bazı kartlarda ne yaparsa yapsın hata veriyor. Çözemezse bu yola başvurabilir. Site önermemdeki sebep ise çoğu sitede stok yok ve komisyon alıyor. Komisyonsuz bir şekilde alması için. Not: Oyunfor ile bir bağlantım yoktur.

Bunu anlamak çok zor olmasa gerek. Bazı kartlarda ne yaparsa yapsın hata veriyor. Çözemezse bu yola başvurabilir. Site önermemdeki sebep ise çoğu sitede stok yok ve komisyon alıyor. Komisyonsuz bir şekilde alması için. Not: Oyunfor ile bir bağlantım yoktur.
Mantıklı bir seçenek fakat banka kartıyla ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum.

Aynen öyle hata veriyor diğerleri olmuyor.
Kart online'ye açık mı, daha önce başka bir sitede kullandınız mı?
Evet kullandım. Steam'de dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı