Banka kartı önerisi

Oakgn45

Picopat
Merhaba. Yapı Kredi banka kartı kullanıyorum ama sürekli her işlemde 60 kuruş kuruş kesiyor.(kendi hesabımda 2.hesaba gönderirken bile) Papara haricinde ücret almayan ya da az alan banka önerisi bekliyorum.

CrazyBaker

Hectopat
Merhaba. Yapı Kredi banka kartı kullanıyorum ama sürekli her işlemde 60 kuruş kuruş kesiyor.(kendi hesabımda 2.hesaba gönderirken bile) Papara haricinde ücret almayan ya da az alan banka önerisi bekliyorum.
Hocam gün içerisinde mi yapıyorsunuz işlemleri?
Yıllardır enpara kullanıyorum, hayatımda hicbir banka kartında böyle kolaylık görmedim.
Enpara banka kartı gibi mi yoksa belli başlı farklılığı var mı?

KS
KS
Oakgn45

Oakgn45

Picopat
Hesaplar arası havalede ücret almaması lazım. Bankanızla görüştünüz mü bu durumu?

Görüştüm normal bir ücret olduğunu söylediler.
Enpara kartta komisyon yok diye biliyorum.

Yıllardır Enpara kullanıyorum, hayatımda hiçbir banka kartında böyle kolaylık görmedim.

Enpara hangi bankaya ait?
VakıfBank bankomat.
Teşekkürler.
VakıfBank bankomat.

Teşekkürler.

Eğer askerliğe gittiyseniz orada size Ziraat Bankası'na ait bir kart veriyorlar, bu kartta komisyon vs. hiçbir şey kesmiyor. Aramızda. 🤫

Daha çok var :)

Surpryze

Centipat
Yer
İstanbul
Garanti bankasını kullanırken havale-EFT ücreti 0.60 kuruştan başlayıp katlanarak artıyordu en sonunda gittim Enpara'ya başvurdum şu an hiçbir ücret vermiyorum. Bu arada Enpara QNB finansbanka aittir.

Yukarı