Banka kartı önerisi

Garanti bonus flash ayrıcalığı yaşamak lazım hocam :)
Bahsettiğiniz kampanyanın içeriği nedir avantajları ve dezavantajlarını özetler misiniz?
Ben şahsen Burgan Bank'ın (ON) tarafını kullanıyorum, bedava Havale/EFT ve birkaç cashback kampanyası var.
Sanırım cashback için 1000 TL işlem yapmak gerekiyor aylık olarak.
Şunu bir tarafa koyalım. Papara banka kartı değil, ön ödemeli karttır. Eğer ön ödemeli kart arayıp kampanya arıyorsan Tosla öneririm. Şu an kullanıyorum.
Tosla'nın Paparaya kıyasla nasıl avantajları var? Papara mevcutken gerek var mı.

Garanti Bankası bizi çok dolandırdı
Bende neden olduğunu merak ettim. İnsanlar bilgilensin.

@CBum bizden habersiz ve rızasız çok kez saçma sapan kesintiler yaptı ve kredi kartı olarak kullandığımız için bize diğer bankalara nazaran kat kat daha fazla aidat denen saçma şeyi aldılar. Diğer bankalar bir zamanlar 50-100 TL alırken bizden 300 TL aldılar kanunsuz olarak. :D

Tosla'nın Paparaya kıyasla nasıl avantajları var? Papara mevcutken gerek var mı?
Gerek yok. Eğer belirli bir aylık geliriniz varsa Akbank müşterisi olup 12 ay boyunca her ay hesabınıza tek seferde en az 5.000 TL geleceğini taahhüt ederseniz 1.500 TL kazanıyorsunuz.

Bahsettiğiniz kampanyanın içeriği nedir avantajları ve dezavantajlarını özetler misiniz?

Sanırım cashback için 1000 TL işlem yapmak gerekiyor aylık olarak.

Tosla'nın Papara'ya kıyasla nasıl avantajları var? Papara mevcutken gerek var mı?

Bende neden olduğunu merak ettim. İnsanlar bilgilensin.

Bonus flash aplikasyon mobilde size devamlı kampanyalardan haber veriyor garanti bünyesinde yapılan.

Geri
Yukarı