Banka kartlarında aylık/yıllık ücret var mı?

Belli bir limite kadar dedim zaten. Ücretsiz kartta 500 TL'ye kadar havale ücreti almıyor.
Havale ücretini bilemiyorum dostum ben ATM'den papara hesabımdan para çekmek istedim ve bankanız sizden 5-10₺ arası bir ücret tahsil edecek dedi bende çektim yine de bir daha çekmem.
Hocam özel banka olması Papara'dan farkı olmadığı anlamına gelmez. Her şeyden önce Papara bir banka bile değil.
Bankalararası Kart Merkezi gibi yetkileri var Papara'nın sadece şirket ünvanında banka kelimesi yok. Akbank ile aynı kulvara girmese de Papara'yı gözünüzde küçültmeyin.

Havale ücretini bilemiyorum dostum ben ATM'den papara hesabımdan para çekmek istedim ve bankanız sizden 5-10₺ arası bir ücret tahsil edecek dedi bende çektim yine de bir daha çekmem.

Bankalararası Kart Merkezi gibi yetkileri var Papara'nın sadece şirket ünvanında banka kelimesi yok. Akbank ile aynı kulvara girmese de Papara'yı gözünüzde küçültmeyin.
Papara'yı gözümde küçültmüyorum. Hatta sunduğu indirimler sayesinde Akbank'tan da üstün görüyorum ama aralarındaki farklar sadece banka kelimesiyle de bitmiyor. Papara, Akbank gibi kredi veremez hiçbir müşterisine.

Banka kartlarında aylık ücret bulunmuyor. Kredi kartlarında ise aidatsız ve aidatlı olarak seçenekler var. Aidatsız olanlar kampanyaya dahil etmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı