Banka seçimi

Bu arada Vakıf Bank hesabımdan 24 tl ferdi kaza sigortası kesmiş. Kendi kendine bana sigorta yapıyor, yarın şubeye gitme vakti gelmiş.

Vakıfbank, Garanti ve Akbank'ın Axess'ten uzak duracaksın bu hayatta:) Bunlar seni denk getirdi mi affetmezler. Ayrıca Cepte TEB kartı da başlarda çok iyiydi ama şu sıralar doğru dürüst bir avantajı kalmadı.

Enpara kullanıyorum. Hem hesap olarak hem de kredi kartı olarak. Çok memnunum. Bana aidat ödemeye de başladı bu aralar. Havadan 100 TL:) Şiddetle tavsiye ederim. Ben bütün hesaplarımı kapatıp bütün nakit kontrolümü Enpara'ya geçirdim valla. Bir kere her şeyden önce telefonda beklemek yok. Bir kere çalıyor ve operatör direkt açıyor telefonunuzu:)
Hocam benim Akbank bir sıkıntım olmadı, hatta müşteri hizmetlerinde ki bayan kartını bile verdi, bankaya gitmeden onu arayıp hallediyorum.
Bu arada yaklaşık 1 aydır Akbank müşterisiyim daha deneyimli olanlar tecrübelerini paylaşabilirler.
Favorilerim EnPara ve CepteTEB.

İş Bankasından şikayetçiyim ama, kredi kartımı kapatmak istediğimde 37 dakika telefonda bekletip üstüne 25 dakika falan da konuştular, abuk subuk saçma sapan sorular yöneltiyorlar hemde. Kapattık dediler ama kart hâlâ açık kapanan bir şey yok, uğraştırmayı seviyorlar
Hocam tesadüfen yaptığım tecrübemi sizinle de paylaşayım, İs Bankası'ndan yanlışlıkla kredi kartı başvurusu yapmışım onaylanmış, aradım iptali için, müşteri hizmetleri o kadar ballandırarak kartı anlattı ki ama yinede dedim yok kapatın, size özel teklifimiz var dediler. Bir kaç şey saydı beğenmedim, 50 tl maxipuan kabul ettim. 1 saat sonra yine aradım dedim direk kapatalım, bilgi vermeyin lütfen dedim. Kartı kapattılar puanlar 1 hafta içinde geldi. Yani bence faydalı bir banka :)

Son düzenleme:
Bankaya ne hacet? Enpara var iken...

Bu arada özellikle HSBC duymak isterdim kaç yıllık müşterisi idi bir yakınım kredi vermediler böyle rezil bir banka anlayışı hiçbir yerde görmedim. En son borcu 2 gün geç yatırdı diye 5000TL kredi vermediler.
Nerede sizi görsem ne olursa olsun ne hacet Enpara'yı öneriyorsunuz :)

Hocam benim Akbank bir sıkıntım olmadı, hatta müşteri hizmetlerinde ki bayan kartını bile verdi, bankaya gitmeden onu arayıp hallediyorum.
Bu arada yaklaşık 1 aydır Akbank müşterisiyim daha deneyimli olanlar tecrübelerini paylaşabilirler.
Ben yaklaşık 4-5 yıl kullandım galiba. Maaş hesabı olarak. Belki şansımadır bilmiyorum ama hep sorun yaşadım maalesef. Ama sen şanslıymışsın bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı