Banka tavsiyesi

Hizmet kalitesi, kredi kartı ve kampanyalar için İş Bankası’nı öneririm. Yapı Kredi de iyi bir alternatif. Para transferleri ve vadeli hesaplar için de ON’u tavsiye ediyorum.

Hiçbir avantajı yok. Kredi kartına 1 senedir dokunmadım bile. Enpara’nın birçok alternatifi var.

Hizmet kalitesi, kredi kartı ve kampanyalar için İş Bankası’nı öneririm. Yapı Kredi de iyi bir alternatif. Para transferleri ve vadeli hesaplar için de ON’u tavsiye ediyorum.

Hiçbir avantajı yok. Kredi kartına 1 senedir dokunmadım bile. Enpara’nın birçok alternatifi var.
Para transferleri para kesmiyor. Ama evet tek pozitif yönü bu. Kampanyalar vb. dahilse İş bankası ve akbank daha iyi olabilir.

Ziraat, garanti, İş Bankası var. Parayı İş Bankası'na atıp harcıyorum, harcama takibi açısından kategoriler falan var markete yakıta giyime vs harcadıklarımı kategorilendiriyor aylik gelir giderimin tablosunu çıkarıyor.

İş Bankası , Kuveyt veya Ziraat açabilirsin. Eğer 18 yaşını doldurmadıysan Ziraat önermem. Kimlikte de fotoğraf yoksa özel bankalar sıkıntı çıkarabiliyor.

Para transferleri para kesmiyor. Ama evet tek pozitif yönü bu. Kampanyalar vb. dahilse İş bankası ve akbank daha iyi olabilir.
Akbank ödediğim ekstreyi birdaha gönderdi, müşteri temsilcilerinin üslubu hoş degil yoldan çevirip almış gibiler. Ben memnun kalmadım.

Geri
Yukarı